انجمن شطرنج ایران
دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: کتاب ها (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- انجمن: ترجمه شده (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- موضوع: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) (/showthread.php?tid=1087)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - Admin - ۸-دي-۹۵ ۰۵:۳۹ عصر

(۲۲-آذر-۹۵ ۰۴:۴۴ عصر)innerpeace نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۰-اسفند-۹۳ ۰۱:۳۰ عصر)vampire000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحات 184 و 185
[تصویر:  x7fjqns4gsw1h5gqpi88.jpg]

با سلام ظاهرا لینک تصویر مشکل دارد. لطفا دوباره تصویر رو آپ کنید.
سپاس

اینهم صفحات مورد نظر
پیوست شد

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - Rumi - ۱۲-اسفند-۹۵ ۰۹:۴۰ صبح

فایل خراب است ، لطفا رسیدگی کنید.

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - yas.m - ۲۸-اسفند-۹۵ ۰۳:۵۹ عصر

(۲۰-اسفند-۹۳ ۰۱:۳۰ عصر)vampire000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحات 184 و 185
سلام وقتتون بخیر
من تازه تواین انجمن عضو شدم
میخواستم بدونم این صفحاتی که توی pdfنیست رو ازکجاباید تهیه کنم امکانش هست شما یک عکس از این صفحات بزارین؟

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - Admin - ۲۸-اسفند-۹۵ ۰۵:۴۲ عصر

(۲۸-اسفند-۹۵ ۰۳:۵۹ عصر)yas.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحات 184 و 185
سلام وقتتون بخیر
من تازه تواین انجمن عضو شدم
میخواستم بدونم این صفحاتی که توی pdfنیست رو ازکجاباید تهیه کنم امکانش هست شما یک عکس از این صفحات بزارین؟

اینهم صفحات درخواستی شما

[تصویر:  attachment.php?aid=747]

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - mandoodpp - ۲۴-خرداد-۹۶ ۰۲:۵۸ عصر

خیلی ممنون.Smiley53Smiley53

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - Mr.Senator - ۲۹-اسفند-۹۶ ۰۶:۰۸ عصر

فایل خرابه لطفا رسیدگی کنید

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - ratin - ۱۱-آذر-۹۷ ۰۴:۵۰ عصر

بسیار عالی و مفید بود. ممنونم

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - ali_s_89 - ۸-مرداد-۹۸ ۰۲:۴۵ عصر

سلام و عرض ادب
فایل دانلود میشه ولی باز نمیشه
لطفا راهنمایی کنید

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - arman.abbasi868@gmail.com - ۱۶-خرداد-۰۰ ۰۱:۳۶ عصر

سلام خیلی ممنون

RE: دانلود کتاب تئوری بنیادین شطرنج (مایزلیس) - Mohsen107 - ۴-ارديبهشت-۰۳ ۱۲:۱۹ صبح

لینک نسخه با کیفیت بهتر مشکل داره بعد دانلود موقع باز شدن ارور میده