انجمن شطرنج ایران
دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture (/showthread.php?tid=1223)

دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - Admin - ۱۳-مرداد-۹۴ ۰۲:۴۵ عصر

سایت Chesslecture.com یکی از برترین سایت ها در زمینه آموزش در شطرنج میباشد آموزش های این سایت توسط استادانی برتر در آموزش انجام میگیرد.انجمن شطرنج ایران قصد دارد مجموعه آموزش های این سایت را با قیمتی ارزان قرار دهد.

امروز مجموعه کامل آموزش های استادان John Watson و John-Paul Wallace رو برای شما قرار داده ایم.

حجم:1 گیگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - mohsen987 - ۱۳-دي-۹۴ ۱۲:۵۲ عصر

مدت زمان فیلم ها ؟
درمورد چی هستند ؟
سطحشون ؟

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - Admin - ۱۴-دي-۹۴ ۱۲:۱۳ صبح

(۱۳-دي-۹۴ ۱۲:۵۲ عصر)mohsen987 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدت زمان فیلم ها ؟
درمورد چی هستند ؟
سطحشون ؟

الان فیلم ها دم دستم نیست ولی حداقل پنج ساعتی میشه.سطحشون متوسط به بالاست.برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت Chesslecture.com مراجعه کنید.

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - kamranp - ۲۳-خرداد-۹۵ ۱۰:۴۰ عصر

مدیر محترم ، با سلام
لینک های موجود قابل دانلود نمیباشد ، لطفا لینک کمکی قرار دهید. متشکرم

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - Admin - ۲۴-خرداد-۹۵ ۰۱:۵۰ صبح

درود
به زودی لینک کمکی قرار خواهد گرفت.

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - kamranp - ۳۰-خرداد-۹۵ ۰۷:۱۱ عصر

(۲۴-خرداد-۹۵ ۰۱:۵۰ صبح)Admin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
ادمین محترم سلام ، من این ویدیو رو خریدم و 1000 تومان از اکانت من کم شد، همچنان منتظر اصلاح لینک ها هستم.

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - Admin - ۳۱-خرداد-۹۵ ۰۲:۴۴ صبح

(۳۰-خرداد-۹۵ ۰۷:۱۱ عصر)kamranp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۴-خرداد-۹۵ ۰۱:۵۰ صبح)Admin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

ادمین محترم سلام ، من این ویدیو رو خریدم و 1000 تومان از اکانت من کم شد، همچنان منتظر اصلاح لینک ها هستم.
عذرخواهی میکنم دوست عزیز بنده دستم جایی بنده ولی حتما تا آخر هفته لینک جدید قرار میگیرد.
با تشکر از توجهتون به سایت

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Watson&Wallace/Chesslecture - Admin - ۲-تير-۹۵ ۰۶:۲۳ عصر

لینک کمکی قرار گرفت.