انجمن شطرنج ایران
دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (http://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم (/showthread.php?tid=1441)

صفحه‌ها: 1 2

دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Admin - ۲۸-مهر-۹۵ ۰۴:۴۶ عصر

[تصویر:  attachment.php?aid=720]

بازی محبوب World Snooker Championship Real 2009 محبوب ترین و گرافیکی ترین بازی بیلیارد ساخته شده تاکنون است.نسخه جدید این بازی که مربوط به سال 2011 هست برای PS3 و Xbox ساخته شده ولی برای PC هنوز ساخته نشده.بنابراین آخرین نسخه PC این بازی را که نسخه 2009 هست برای شما آماده کرده ایم.

تصاویری از محیط بازی:

[تصویر:  attachment.php?aid=722]

[تصویر:  attachment.php?aid=721]
[تصویر:  attachment.php?aid=723]

برای دانلود این بازی ابتدا باید در سایت عضو شوید سپس با کلیه کارت های عضو شتاب میتوانید این بازی زیبا و کمیاب را با لینک مستقیم خرید و دانلود کنید.

حجم:1.7 گیگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - nazanin.R - ۲۰-آبان-۹۵ ۰۸:۲۳ عصر

من عاشق این بازیم مرسیییییی برا اشتراکش 66

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Sadegh_sky - ۲-خرداد-۹۶ ۱۲:۰۷ عصر

سلام خسته نباشید با تشکر از سایت خوبتون
پارت سوم این بازی لینک دانلودش ارور 404 میده تورو خدا رسیدگی کنید...
ممنون میشم

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Admin - ۲-خرداد-۹۶ ۱۲:۴۱ عصر

(۲-خرداد-۹۶ ۱۲:۰۷ عصر)Sadegh_sky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید با تشکر از سایت خوبتون
پارت سوم این بازی لینک دانلودش ارور 404 میده تورو خدا رسیدگی کنید...
ممنون میشم
سلام
من الان لینک هارو تست کردم مشکلی نداره و دانلود میشه.
حتما با نرم افزار دانلود منیجر اقدام به دانلود فایلها کنید.

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Hossein_18_1992 - ۹-آذر-۹۶ ۰۷:۰۱ عصر

دمتون گرم خداکنه نصب بشه

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - michael - ۲۲-بهمن-۹۶ ۰۲:۳۴ صبح

لطفا لینک های دانلود را چک کنید.
غیر از لینک سوم و فایل patch بقیه error 404 می دهند.
لطفا پیگیری کنید.
با تشکر.

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Admin - ۲۲-بهمن-۹۶ ۱۲:۲۸ عصر

(۲۲-بهمن-۹۶ ۰۲:۳۴ صبح)michael نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا لینک های دانلود را چک کنید.
غیر از لینک سوم و فایل patch بقیه error 404 می دهند.
لطفا پیگیری کنید.
با تشکر.
لینک های دانلود چک شد.
لطفا دو پارت همزمان دانلود نکنید.
بعضی اوقات قطعی در سرور رخ میدهد چندبار روی لینک کلیک کنید صفحه دانلود باز میشود.
با تشکر

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - bijan.jamshidi567@gmail.com - ۲۲-خرداد-۹۷ ۱۲:۳۶ صبح

سلام.خسته نباشید.
ببخشید تمام فایل هارو دان کردم و اگستراک کردم اما وقتی روی ست اپ میزنم ارور میده و هیچ فایلی نصب نمیشه؟

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Admin - ۲۲-خرداد-۹۷ ۰۳:۰۲ عصر

(۲۲-خرداد-۹۷ ۱۲:۳۶ صبح)bijan.jamshidi567@gmail.com نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.خسته نباشید.
ببخشید تمام فایل هارو دان کردم و اگستراک کردم اما وقتی روی ست اپ میزنم ارور میده و هیچ فایلی نصب نمیشه؟
چه اروری میده لطفا عکسشو بزارید.

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - bijan.jamshidi567@gmail.com - ۲۲-خرداد-۹۷ ۰۶:۱۹ عصر

سلام خسته نباشید بازی موقع نصب ارور error reading set up initialization fileمیده
چیکار باید کنم؟؟؟