انجمن شطرنج ایران
دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم (/showthread.php?tid=1441)

صفحه‌ها: 1 2

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Admin - ۲۲-خرداد-۹۷ ۰۷:۴۲ عصر

(۲۲-خرداد-۹۷ ۰۶:۱۹ عصر)bijan.jamshidi567@gmail.com نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید بازی موقع نصب ارور error reading set up initialization fileمیده
چیکار باید کنم؟؟؟
فایل نصب را با Run as Administrator اجرا کنید.
همچنین آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - bijan.jamshidi567@gmail.com - ۲۴-خرداد-۹۷ ۱۱:۰۸ عصر

اقا دوبار من این بازی رو دان کردم هر دوبار ارور میده رو ست اپ میزنم بعد دو سه بار میاد ولی روnextنمیشه زد.چند ثانیه بعدشم ارور 1606 میده برای بقیه بازی هام ارور نمیده برای این بازی فقط ارور داده میشه لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - Admin - ۲۵-خرداد-۹۷ ۱۲:۳۶ صبح

(۲۴-خرداد-۹۷ ۱۱:۰۸ عصر)bijan.jamshidi567@gmail.com نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا دوبار من این بازی رو دان کردم هر دوبار ارور میده رو ست اپ میزنم بعد دو سه بار میاد ولی روnextنمیشه زد.چند ثانیه بعدشم ارور 1606 میده برای بقیه بازی هام ارور نمیده برای این بازی فقط ارور داده میشه لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه ویندوزی دارید دوست عزیز؟
بسته های net framework و direct x قبل نصب بازی، نصب کنید.
در نهایت اگر موفق به نصب بازی نشدید مبلغ فایل به حساب شما بازگشت داده میشه.

RE: دانلود بازی بیلیارد محبوب World Snooker Championship 2009 برای PC با لینک مستقیم - behamta - ۱۷-مهر-۹۷ ۰۹:۵۷ صبح

tanks