انجمن شطرنج ایران
نحوه ی ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش های داخلی (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: سوالات، پیشنهادات و انتقادات (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: نحوه ی ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب (/showthread.php?tid=41)

نحوه ی ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب - salar - ۱۵-آذر-۹۱ ۰۲:۴۸ عصر

با سلام
ابتدا ازتون تشکر میکنم بخاطر راه اندازی این سایت خوب و مفید.
میخواستم ببینم مطالب مفید و مقالات شطرنجی رو چجوری باید تو این سایت به اشتراک گذاشت.البته فایل هایی که لینک دانلود اونها تو اینترنت هست رو میشه فرستاد ولی اگر مجله ای یا کتابی داشته باشیم که بخوایم مطالب اونها رو هم بفرستیم باید چیکار کنیم؟
از صفحات کتاب عکس بگیریم و بفرستیم یا مطالبش رو(مثلا یک مقاله) تایپ کنیم؟شکل صفحه شطرنج رو چجوری و با چه کدی باید فرستاد؟

RE: نحوه ی ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب - Admin - ۱۵-آذر-۹۱ ۰۳:۰۱ عصر

با سلام
برای ارسال مطالب خود از قسمت فایلهای پیوست استفاده کنید.
تایپ یا عکس گرفتن از صفحات هم بستگی به خودتون داره.
برای گذاشتن مسئله هم شما ابتدا مسئله رو در نرم افزار های شطرنج مثل Fritz بزارید و سپس از اون عکس بگیرید.
در صورت فعالیت مدیر یکی از بخش های سایت خواهید شد.
موفق باشید.

RE: نحوه ی ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب - poryan - ۲۴-مرداد-۹۲ ۰۹:۰۳ عصر

جناب ادمین سلام و وقت بخیر
تلاش اینجانب برای آپلود کتابی با حجم 9 مگابایت از قسمت ارسال به نتیجه ای نرسید.احتمالاً به خاطر محدودیت های کاربری باشد.بنده با در اختیار داشتن چند صد کتاب شطرنجی آمادگی آن را دارم بخشی از درخواست های کاربران را در قسمت کتاب های زبان اصلی در حد مقدورات پاسخ بدهم.
با تشکر

RE: نحوه ی ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب - Admin - ۲۴-مرداد-۹۲ ۰۹:۲۳ عصر

(۲۴-مرداد-۹۲ ۰۹:۰۳ عصر)poryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین سلام و وقت بخیر
تلاش اینجانب برای آپلود کتابی با حجم 9 مگابایت از قسمت ارسال به نتیجه ای نرسید.احتمالاً به خاطر محدودیت های کاربری باشد.بنده با در اختیار داشتن چند صد کتاب شطرنجی آمادگی آن را دارم بخشی از درخواست های کاربران را در قسمت کتاب های زبان اصلی در حد مقدورات پاسخ بدهم.
با تشکر
درود
ضمن تشکر بابت انتخاب انجمن شطرنج ایران و ارسال مطالب سودمند
در قسمت فایل پیوست محدودیت 2 مگابایت وجود دارد و این مربوط به هاست هست و نمیشه تغییرش داد!
شما میتونید در یک آپلود سنتر مناسب فایلها رو آپلود کنید و قرار بدید.
بنده در اسرع وقت هر طور بشه درخود انجمن آپلودشون میکنم و به اسم شما میزارم.
موفق باشید.