انجمن شطرنج ایران
دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی (/showthread.php?tid=491)

دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - mohsen987 - ۴-شهريور-۹۲ ۰۳:۱۷ عصر

حجم نرم افزار 2.84 مگابايت
سریال برنامه : xey72928j
ورژن : 2011.4.28.2320

برای دانلود نسخه جدید فارسی به موضوع زیر مراجعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  1295506560_swiss.jpg]
منبع:http://shatranjha.rozblog.com/

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - meysam_ghalandari - ۲۳-مهر-۹۲ ۰۹:۰۰ عصر

دوستان فقط دقت کنید ک این سریال نامبر اعتبارش تموم شده و اگه از این سوئیس استفاده میکنید به هیچ وجه فایلتون رو آپلود نکنید تو سایت چون شناسایی میشه و نرم افزار از کار می افته .

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - mohsen987 - ۲۳-مهر-۹۲ ۰۹:۴۴ عصر

سعی میکنم کرک رو پیدا کنـــم78

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - marshaltc - ۲-آبان-۹۲ ۱۰:۴۴ صبح

سلام .من نتونستماستفاده کنمSad

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - Admin - ۲-آبان-۹۲ ۰۵:۵۵ عصر

نقل قول: سلام .من نتونستماستفاده کنم[تصویر:  sad.gif]
لطفا مشکلتون رو به شکل دقیق تر بیان کنید.

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - soleyman - ۲۵-آبان-۹۲ ۱۱:۰۵ عصر

ممنون میشه زبان ش رو تغییر داد انگلیسی بشه الالن فکر کنم زبان دیگه ای هست

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - Admin - ۲۵-آبان-۹۲ ۱۱:۲۷ عصر

نقل قول: ممنون میشه زبان ش رو تغییر داد انگلیسی بشه الالن فکر کنم زبان دیگه ای هست

از منو های بالا گزینه هشتم رو انتخاب کنید بعد از باز شدن منوی کشویی گزینه اول رو بزنید لیست زبان ها هستند و میتونید زبان انگلیسی رو انتخاب کنید.

RE: دانلود نرم افزار قرعه کشی مسابقات شطرنج Swiss Manager همراه با کد فعال سازی - soleyman - ۲۵-آبان-۹۲ ۱۱:۳۰ عصر

شب بخیر ممنون دوست عزیز