انجمن شطرنج ایران
دانلود كتاب « گامبي شاه » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: کتاب ها (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- انجمن: زبان اصلی (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: دانلود كتاب « گامبي شاه » (/showthread.php?tid=571)

دانلود كتاب « گامبي شاه » - poryan - ۹-آبان-۹۲ ۰۷:۴۵ صبح

گامبي شاه يكي از شروع بازي هايي است كه بيشتر در قرن نوزدهم توسط قهرمانان به عنوان يك سلاح قدرتمند به كار گرفته مي شد ولي در حال حاضر به ندرت آن را به كار مي برند. البته هنوز اساتيدي همچون ناكامورا در برخي سوپر تورنمت ها براي غافلگيري حريفان از آن استفاده مي كنند. امكانات تاكتيكي و وجود شاخه هاي حاد و تند و تيز از بارزه هاي اين شروع بازي است. كتاب حاضر نوشته جان شاو آخرين كتاب منتشر شده در زمينه گامبي شاه در سال 2013 است . 78
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دانلود كتاب « گامبي شاه » - Karbar Novin - ۹-آبان-۹۲ ۰۹:۲۷ صبح

واقعا از لطف شما متشکرم poryan عزیز امیدوارم که من و سایر شطرنج دوستان این مرز و بوم ارزش و اهمیت زحمات بی چشم داشت شما و شطرنج پروران دیگر را بدانیم.

RE: دانلود كتاب « گامبي شاه » - Rioman - ۱۳-آبان-۹۲ ۱۰:۴۱ عصر

جناب Poryan
با تشکر از زحمات جنابعالی
میخواستم خواهش کنم کتاب ' راه استادی در شطرنج ' , ' مایزلیس ' رو هم برای
دانلود بذارید.

RE: دانلود كتاب « گامبي شاه » - poryan - ۱۴-آبان-۹۲ ۰۹:۰۳ صبح

Rioman گرامي ، ترجمه كتاب هايي رو كه خواستيد به صورت كاغذي دارم ولي به خاطر ارادت به استاد مرتضوي و استاد رضايي ساروي (مترجمين كتابهاي مذكور) كه سالها براي شطرنج اين مرز و بوم زحمت كشيده و خون دل خورده اند ، انتشار اسكنِ كتب فوق را دور از انصاف و جوانمردي مي دانم. اگر خواستيد مي تونيد از سايت آدينه بوك يا ساير سايت هايي كه به صورت اينترنتي كتاب مي فروشند كتاب هاي مذكور را خريداري كنيد.
در ضمن پي دي اف انگليسي كتابهاي فوق را احتمالاً بتوانم پيدا كنم اگر مايل به داشتن آنها بوديد لطفاً در ادامه پست پيام بدهيد .78

RE: دانلود كتاب « گامبي شاه » - Rioman - ۱۴-آبان-۹۲ ۰۸:۰۹ عصر

اگه pdf انگلیسی این دو کتاب رو لطف کنین بی نهایت سپاسگزار خواهم بود.