انجمن شطرنج ایران
یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش های داخلی (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اخبار و قوانین سایت (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! (/showthread.php?tid=573)

یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - Admin - ۲۰-آبان-۹۲ ۰۵:۲۷ عصر

با سلام
با یاری خداوند و کاربران عزیز،انجمن شطرنج ایران اولین سال فعالیت خود را پشت سر گذاشت.
در اولین سال فعالیت انجمن بیش از 800 کاربر عضو شدند و بیش از 500 موضوع در سایت قرار گرفت.
امیدواریم سایت ما کمکی هرچند ناچیز به شطرنج میهن عزیزمان کرده باشد.
امروز 20 آبان 1392 اولین سالگرد تاسیس انجمن شطرنج ایران بر کاربران عزیز مبارک باد.
با تشکر از کلیه کاربران از جمله آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز همچنین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سایر کاربران عزیز که باعث پیشرفت انجمن شطرنج ایران شدند.
با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه کاربران سایت.
با تشکر،مدیریت انجمن شطرنج ایران.

RE: یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - poryan - ۲۰-آبان-۹۲ ۰۷:۳۱ عصر

جناب ادمین ، به نوبه خودم تبریک میگم یک سالگی انجمن شطرنج ایران رو و آرزوی موفقیت و پیشرفت دارم برای شما و سایر کاربران عزیز انجمن78

RE: یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - mohammadi - ۲۱-آبان-۹۲ ۰۹:۰۸ صبح

سلام
تبریک ویژه بنده به تمامی کاربران انجمن شطرنج ایران مخصوصا دوستانی که با ارسال مطالب ارزشمند در این یکسال انجمن را یاری نمودند .

امیدواریم این انجمن که برای اولین بار در ایران امکان تبادل نظر نقد وبررسی در جمعی دوستانه را برای علاقه مندان شطرنج فراهم نموده است همچنان به راه خویش ادامه دهد Smiley5897[تصویر:  60.gif]86Smiley42Smiley435440

RE: یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - mohsen987 - ۲۱-آبان-۹۲ ۱۲:۱۰ عصر

من هم تبریک میگم 55

RE: یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - navidov - ۲۶-آذر-۹۲ ۰۲:۰۴ عصر

تاریخ تولد انجمن 21/8 هست؟

RE: یک ساله شدن انجمن شطرنج ایران! - Admin - ۲۶-آذر-۹۲ ۱۱:۳۶ عصر

درود
92.8.20 هستش.