انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

برنامه 2.0 Chess Tactics for Beginners نسخه ویندوز
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۰۳:۵۰ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ehsanshah
آخرین ارسال: ehsanshah
پاسخ ها 1
بازدید 7432

نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
1 سال
گشايش مورد علاقه
e4
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
سلام
من شدیدا دنبال برنامه Chess Tactics for Beginners 2.0 برای ویندوز هستم ولی حتی برای فروش هم در سایت های ایرانی پیدا نکردم.
کسی هست که این برنامه رو داشته باشه واسه من ارسال کنه؟
خیلیییی ممنون.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-خرداد-۹۶ ۱۲:۲۴ عصر، توسط ehsanshah.)
۲۴-خرداد-۹۶ ۱۲:۲۳ عصر
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
21 کاربردرحال خواندن این موضوع:
far1234 (۶-بهمن-۰۲, ۱۲:۵۶ صبح)، Man1345 (۳۱-تير-۰۱, ۰۲:۴۹ عصر)، peymancrown (۲۰-تير-۰۰, ۰۹:۵۱ صبح)، gmhosseini (۹-آبان-۹۸, ۰۸:۳۸ عصر)، adam (۱۹-بهمن-۹۷, ۰۹:۰۲ عصر)، ahmadrz (۸-آبان-۹۷, ۱۰:۱۶ عصر)، a.ebrahimi (۱۱-مهر-۹۷, ۱۲:۱۶ عصر)، mostafa_fooli (۲۵-مرداد-۹۷, ۱۰:۱۷ صبح)، who (۸-مرداد-۹۷, ۰۴:۴۴ صبح)، mustafamiry (۲۱-تير-۹۷, ۰۴:۱۸ عصر)، sh1375 (۲-ارديبهشت-۹۷, ۰۲:۲۵ صبح)، naser.c89 (۱۴-فروردين-۹۷, ۰۱:۱۱ عصر)، gasem1360 (۲۴-اسفند-۹۶, ۰۴:۵۱ عصر)، iraj (۱۹-بهمن-۹۶, ۱۱:۳۱ عصر)، mohsent (۲۲-مهر-۹۶, ۰۱:۴۶ عصر)، rezamn22 (۲۱-مرداد-۹۶, ۱۰:۰۸ صبح)، imanm (۵-مرداد-۹۶, ۱۱:۱۷ عصر)، lpsk1358 (۱۵-تير-۹۶, ۱۱:۵۸ صبح)، محدثه (۱۱-تير-۹۶, ۰۵:۲۷ عصر)، aria1358 (۲۵-خرداد-۹۶, ۰۱:۰۶ صبح)، ehsanshah (۲۴-خرداد-۹۶, ۱۲:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان