انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

چگونگی آماده شدن برای مسابقات
زمان کنونی: ۳۱-فروردين-۰۳, ۰۷:۵۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nedabani
آخرین ارسال: mohsen987
پاسخ ها
بازدید 14425

چگونگی آماده شدن برای مسابقات
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 12,033
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #2
RE: چگونگی آماده شدن برای مسابقات
دوست من تازه می گن که اگه قبل از مسابقه موزیک آرامش بخش گوش کنی و آروم بازی کنی حتما برنده ایSmiley32فقط حریفتو وادار کن حرکت کنهSmiley20
۲۴-مرداد-۹۲ ۱۱:۴۲ صبح
جستجو پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چگونگی آماده شدن برای مسابقات - mohsen987 - ۲۴-مرداد-۹۲ ۱۱:۴۲ صبح

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
37 کاربردرحال خواندن این موضوع:
khosromorphy (۱۹-تير-۰۲, ۰۱:۴۳ صبح)، parhizkar2000 (۲۰-فروردين-۰۲, ۰۲:۲۱ عصر)، Keysan92 (۲۳-خرداد-۰۱, ۰۶:۳۵ صبح)، Mobin74 (۱۵-اسفند-۰۰, ۰۱:۵۴ صبح)، Amiirrza (۲۰-شهريور-۰۰, ۰۱:۲۷ عصر)، sirvan_86 (۲۰-دي-۹۹, ۰۹:۵۲ عصر)، minakhsrvi (۲-دي-۹۹, ۱۲:۱۳ عصر)، Admin (۱-خرداد-۹۸, ۰۴:۱۳ عصر)، Nskhnz1 (۱۶-آذر-۹۷, ۰۸:۲۳ صبح)، یاسین1385 (۱۷-خرداد-۹۷, ۰۳:۱۷ عصر)، saeed falahi (۱-تير-۹۶, ۰۲:۱۵ عصر)، sepehr_mc (۶-خرداد-۹۶, ۱۰:۴۲ عصر)، mayra (۶-دي-۹۴, ۱۲:۲۰ عصر)، hamed212h (۱۱-آذر-۹۴, ۰۳:۱۴ عصر)، poryan (۲۰-ارديبهشت-۹۴, ۰۹:۱۳ صبح)، tanaz22 (۳-فروردين-۹۴, ۰۴:۵۶ عصر)، david_violaw (۲۸-بهمن-۹۳, ۱۰:۵۰ صبح)، hrt (۶-بهمن-۹۳, ۰۱:۵۳ عصر)، petroo (۹-مهر-۹۳, ۰۶:۲۵ عصر)، rook (۲۹-مرداد-۹۳, ۰۹:۱۹ عصر)، caissa_1111 (۶-مرداد-۹۳, ۰۵:۰۴ عصر)، aghidat (۳۰-ارديبهشت-۹۳, ۱۲:۲۷ عصر)، akbar_sf (۱۳-اسفند-۹۲, ۰۱:۰۱ عصر)، hsirusd (۲-اسفند-۹۲, ۰۳:۵۰ عصر)، hasan2 (۱۰-بهمن-۹۲, ۰۷:۲۶ عصر)، aavvzz (۲۸-آذر-۹۲, ۰۸:۳۲ عصر)، نسترن (۱۳-آذر-۹۲, ۱۰:۲۵ صبح)، mm501 (۱۸-شهريور-۹۲, ۰۲:۳۲ عصر)، h.ghomi (۸-شهريور-۹۲, ۰۴:۳۰ عصر)، Karbar (۶-شهريور-۹۲, ۰۷:۴۱ صبح)، kamranp (۳۱-مرداد-۹۲, ۰۳:۱۷ عصر)، nedabani (۲۵-مرداد-۹۲, ۱۲:۰۲ عصر)، Rioman (۲۴-مرداد-۹۲, ۱۰:۰۹ عصر)، mohammadi (۲۴-مرداد-۹۲, ۱۲:۴۶ عصر)، mohsen987 (۲۴-مرداد-۹۲, ۱۱:۴۲ صبح)، Mohamad (۱۹-مرداد-۹۲, ۰۹:۵۷ صبح)، sina90 (۹-تير-۹۲, ۱۱:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان