انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۵:۲۶ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 7
بازدید 24968

دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,202
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #1
new دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture
سایت Chesslecture.com یکی از برترین سایت ها در زمینه آموزش در شطرنج میباشد آموزش های این سایت توسط استادانی برتر در آموزش انجام میگیرد.انجمن شطرنج ایران قصد دارد مجموعه آموزش های این سایت را با قیمتی ارزان قرار دهد.

امروز مجموعه کامل آموزش های استادان Valeri Lilov و Mark Diesen رو برای شما قرار داده ایم.

حجم:250 مگابایت

ارزش:500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۴-بهمن-۹۳ ۰۸:۴۷ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Saee-king
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,965
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #2
RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture
مدت زمان فیلم ها ؟
درمورد چی هستند ؟
سطحشون ؟
۱۳-دي-۹۴ ۱۲:۵۲ عصر
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #3
(۱۳-دي-۹۴ ۱۲:۵۲ عصر)mohsen987 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدت زمان فیلم ها ؟
درمورد چی هستند ؟
سطحشون ؟

الان فیلم ها دم دستم نیست ولی حداقل دو ساعتی میشه.سطحشون متوسط به بالاست.برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت Chesslecture.com مراجعه کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱۴-دي-۹۴ ۱۲:۱۴ صبح
وبسایت جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
d4
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 11
مهارت: 2 / 293
تجربه: 47 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 4 بار در 4 ارسال

ارسال: #4
با سلام و خسته نباشید و تشکر از مطالب بسیار خوبتان . قسمت دوم و سوم این مجموعه دانلود نمیشود لطفا راهنمایی فرمایید .
با تشکر نعمت آبادی
۱۶-خرداد-۹۵ ۱۰:۴۷ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #5
(۱۶-خرداد-۹۵ ۱۰:۴۷ صبح)nematabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید و تشکر از مطالب بسیار خوبتان . قسمت دوم و سوم این مجموعه دانلود نمیشود لطفا راهنمایی فرمایید .
با تشکر نعمت آبادی
بنده الان تست کردم مشکل برطرف شده بود.
اگه نتونستید دانلود کنید تا لینک کمکی قرار بدیم.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱۶-خرداد-۹۵ ۰۹:۵۷ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
d4
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 11
مهارت: 2 / 293
تجربه: 47 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 4 بار در 4 ارسال

ارسال: #6
قسمت اول را دانلود کردم ولی هر چه سعی میکنم بخش دوم و سوم دانلود نمیشه لطفا لینک کمکی بزارین .
متشکرم نعمت ابادی
۱۶-خرداد-۹۵ ۱۱:۵۶ عصر
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #7
(۱۶-خرداد-۹۵ ۱۱:۵۶ عصر)nematabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت اول را دانلود کردم ولی هر چه سعی میکنم بخش دوم و سوم دانلود نمیشه لطفا لینک کمکی بزارین .
متشکرم نعمت ابادی
لینک کمکی به صورت مستقیم و پر سرعت قرار گرفت.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱۷-خرداد-۹۵ ۰۶:۱۷ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
51 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Mamadiiii (۲۵-اسفند-۰۲, ۰۷:۲۸ عصر)، foroughi_sha (۲۶-ارديبهشت-۰۰, ۰۱:۵۵ عصر)، mortezabayan (۱-فروردين-۰۰, ۰۲:۳۶ عصر)، FarshidI (۳۰-آذر-۹۹, ۱۱:۰۱ صبح)، sashima (۱۹-شهريور-۹۹, ۰۹:۱۳ عصر)، hamidchess666 (۱۳-تير-۹۹, ۰۵:۴۹ عصر)، ALI1234589 (۵-فروردين-۹۹, ۰۲:۳۱ عصر)، عرفان سهرابی (۱۴-اسفند-۹۸, ۰۲:۴۰ صبح)، Mmch2020 (۳۰-آذر-۹۸, ۰۹:۵۲ صبح)، Admin (۲۳-آذر-۹۸, ۰۳:۵۹ عصر)، Ramin1973 (۲-شهريور-۹۸, ۰۲:۱۹ صبح)، mohammad0011 (۱-فروردين-۹۸, ۰۱:۳۳ عصر)، miladsadsad (۴-اسفند-۹۷, ۱۰:۵۸ صبح)، HeMa (۸-بهمن-۹۷, ۱۱:۵۵ عصر)، میرمحسن (۳۰-دي-۹۷, ۱۲:۵۸ صبح)، shariph (۲۴-دي-۹۷, ۱۱:۳۵ عصر)، ali-s (۸-آذر-۹۷, ۱۲:۲۱ عصر)، baabak741 (۱-خرداد-۹۷, ۱۲:۳۳ عصر)، morgan (۱۱-ارديبهشت-۹۷, ۱۰:۳۳ صبح)، 85037138 (۱۷-آذر-۹۶, ۰۸:۱۱ عصر)، Vipnexxt (۲-مهر-۹۶, ۰۴:۲۰ عصر)، amirmahboob (۴-اسفند-۹۵, ۰۳:۴۴ صبح)، nematabadi (۱۱-بهمن-۹۵, ۰۹:۲۶ صبح)، rabyy (۱۹-دي-۹۵, ۰۹:۴۰ عصر)، Armangolbidi (۲-دي-۹۵, ۱۱:۱۵ عصر)، Ashk65 (۱۴-آبان-۹۵, ۰۹:۳۹ عصر)، mastercaissa (۵-مرداد-۹۵, ۰۹:۳۸ صبح)، kamranp (۲-تير-۹۵, ۱۰:۲۷ عصر)، Soroush95 (۱۹-خرداد-۹۵, ۱۱:۲۶ عصر)، Bustan8290 (۷-خرداد-۹۵, ۰۱:۱۷ صبح)، ehsantabli (۲-ارديبهشت-۹۵, ۰۴:۱۰ صبح)، rasoul (۲-ارديبهشت-۹۵, ۰۳:۵۷ صبح)، a-z-als (۵-فروردين-۹۵, ۰۲:۰۷ صبح)، mostafa3 (۱۶-اسفند-۹۴, ۰۹:۵۸ عصر)، amir1248 (۱۹-بهمن-۹۴, ۱۰:۵۷ صبح)، yekdoost1017 (۸-بهمن-۹۴, ۰۹:۲۰ عصر)، masoudtalebi (۲۹-دي-۹۴, ۱۲:۱۳ صبح)، m.hossein (۲۳-دي-۹۴, ۰۸:۲۷ عصر)، mohsen987 (۱۴-دي-۹۴, ۰۱:۵۵ عصر)، 135792468 (۱۸-آذر-۹۴, ۰۶:۱۲ عصر)، mahdishan (۹-آذر-۹۴, ۰۹:۰۱ عصر)، babak567 (۳-آذر-۹۴, ۱۲:۴۴ صبح)، mohsenraziani (۸-آبان-۹۴, ۱۱:۵۷ عصر)، vinny-sellina (۴-آبان-۹۴, ۰۹:۵۴ عصر)، hani (۸-مهر-۹۴, ۰۴:۱۶ عصر)، yahya (۱۴-شهريور-۹۴, ۰۱:۰۸ صبح)، احمد رضایی (۳-شهريور-۹۴, ۰۱:۲۱ عصر)، Saee-king (۵-فروردين-۹۴, ۰۵:۳۶ صبح)، Fartaj58 (۱۵-بهمن-۹۳, ۰۲:۰۷ صبح)، reza199512 (۵-بهمن-۹۳, ۰۳:۴۴ عصر)، azizi (۴-بهمن-۹۳, ۱۱:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان