انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

ایران سی اف سی
↓فروشگاه شطرنج رستمی،بزرگترین فروشگاه شطرنج↓

دانلود فریتز 15 Fritz(رایگان و با لینک مستقیم)
زمان کنونی: ۳-مهر-۹۶, ۰۸:۵۸ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: mshfard
پاسخ ها 13
بازدید 15276

دانلود فریتز 15 Fritz(رایگان و با لینک مستقیم)
نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
8 سال
گشايش مورد علاقه
گامبی وزیر
ریتينگ
دلنوشته من
سپاس ها : 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 3
تجربه: 2 / 100

ارسال: #11
RE: دانلود فریتز 15 Fritz(رایگان و با لینک مستقیم)
این چه کلریه اغا
نسخه 32 توی پوشه موجودنیست من800مگ دان کردم ولی32 نداره
۲۱-خرداد-۹۶ ۰۸:۰۷ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
شطرنج
ریتينگ
دلنوشته من

مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100

ارسال: #12
خیلیم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از شما
۱۱-تير-۹۶ ۰۲:۵۰ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

مهارت: 0 / 0
تجربه: 2 / 100

ارسال: #13
سلام
برنامه keygan که گذاشتید اصلا 15 را نداره و کرک نمیشه . لطفا راهنمایی کنید. با نشکر
۲۹-تير-۹۶ ۰۶:۲۰ صبح
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
50 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲-مرداد-۹۶, ۱۲:۲۰ عصر)، reflexive (۱۵-آذر-۹۵, ۱۰:۰۸ صبح)، majid-a (۱۵-دي-۹۴, ۰۷:۵۱ عصر)، bfarzaneh (۲۲-مهر-۹۵, ۰۷:۴۴ عصر)، reza-torabi (۱۱-آذر-۹۴, ۱۱:۳۱ صبح)، saeedjavan (۲۲-آذر-۹۵, ۱۱:۵۰ عصر)، tasliman (۱۰-آذر-۹۴, ۰۹:۳۸ صبح)، iraj (۳۰-بهمن-۹۴, ۰۲:۵۳ عصر)، mohsen987 (۱۳-دي-۹۴, ۰۱:۵۴ عصر)، نیما رضوانی (۱۱-آذر-۹۴, ۰۳:۴۰ صبح)، erekhshe (۱۳-بهمن-۹۴, ۰۲:۴۹ عصر)، sfarid2281 (۲۰-آذر-۹۴, ۰۳:۲۱ عصر)، kamranp (۱۲-ارديبهشت-۹۵, ۰۹:۴۹ عصر)، rezamn22 (۲۱-مرداد-۹۶, ۱۱:۰۷ صبح)، max_c32 (۷-دي-۹۴, ۰۱:۵۱ صبح)، saeed.kaka (۳-شهريور-۹۵, ۱۱:۳۵ عصر)، ahmadabri (۲۵-خرداد-۹۶, ۱۱:۴۱ صبح)، seyedalizebarjad (۲۵-مرداد-۹۶, ۰۳:۱۹ عصر)، xwoman2 (۲۰-دي-۹۴, ۰۳:۳۰ عصر)، mahdi12345 (۱۸-خرداد-۹۵, ۱۰:۱۳ عصر)، alkhin (۷-آذر-۹۴, ۰۶:۱۴ عصر)، Aabi (۳۱-شهريور-۹۶, ۰۲:۱۷ صبح)، gh452003 (۱۳-دي-۹۴, ۰۲:۱۹ صبح)، hamidbaba (۶-دي-۹۴, ۰۱:۴۵ صبح)، aminmasomy (۳۰-بهمن-۹۴, ۰۵:۲۴ عصر)، ryan56 (۸-آذر-۹۴, ۰۱:۴۷ صبح)، mayra (۲-دي-۹۴, ۰۵:۴۹ عصر)، rook (۱۰-آذر-۹۴, ۰۷:۳۴ صبح)، dana_1344 (۶-بهمن-۹۴, ۱۱:۲۸ صبح)، babaab (۱۲-بهمن-۹۴, ۰۲:۴۶ صبح)، oymabto (۲۲-اسفند-۹۵, ۰۹:۰۳ صبح)، acs37 (۲۸-ارديبهشت-۹۵, ۰۷:۲۸ صبح)، akbar_sf (۲۵-دي-۹۴, ۱۲:۵۸ عصر)، mastercaissa (۱۴-ارديبهشت-۹۵, ۱۲:۳۸ عصر)، amirmasoumi (۲۱-مرداد-۹۶, ۰۱:۱۱ صبح)، ymoon (۱۹-فروردين-۹۶, ۰۴:۰۵ صبح)، salar_online (۱۳-آذر-۹۴, ۰۵:۲۱ عصر)، pourdizaji (۱۴-بهمن-۹۴, ۰۷:۲۹ صبح)، hadi706 (۲۶-اسفند-۹۵, ۱۲:۵۳ عصر)، farshadd (۹-آبان-۹۵, ۱۲:۴۲ صبح)، turan_araz (۱۵-مهر-۹۵, ۰۶:۲۳ صبح)، hani (۶-آذر-۹۴, ۰۲:۰۵ عصر)، masoudtalebi (۲۹-دي-۹۴, ۰۱:۵۴ صبح)، احمد رضایی (۶-مرداد-۹۵, ۰۲:۳۲ صبح)، alib866 (۱-فروردين-۹۵, ۰۷:۳۳ صبح)، aidin (۲۷-شهريور-۹۵, ۱۲:۲۰ صبح)، vahiiid (۷-شهريور-۹۵, ۰۲:۱۹ صبح)، salami237 (۲۷-مرداد-۹۵, ۰۷:۵۱ صبح)، Alirezasghi (۲۶-تير-۹۵, ۰۱:۰۱ عصر)، rafieamir (۲۳-فروردين-۹۶, ۱۲:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

راه های تماس با ما

irchess.ir [at] gmail [dot] com
@Kingofcheat
انجمن شطرنج ایران در تلگرام