انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

دانلود جدیدترین نسخه نرم افزارSwiss Manager به همراه کرک و زبان فارسی(2018/03/28)
زمان کنونی: ۱-اسفند-۹۷, ۱۱:۰۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 16
بازدید 13984

دانلود جدیدترین نسخه نرم افزارSwiss Manager به همراه کرک و زبان فارسی(2018/03/28)
نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 2 / 100
سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #11
RE: دانلود جدیدترین نسخه نرم افزارSwiss Manager به همراه کرک و زبان فارسی(2018/03/28)
چرا علیرغم واریز وجه ، لینک دانلود کار نمیکنه ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-بهمن-۹۷ ۰۲:۲۷ صبح، توسط eslamzadeh.)
۵-بهمن-۹۷ ۰۲:۲۶ صبح
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #12
RE: دانلود جدیدترین نسخه نرم افزارSwiss Manager به همراه کرک و زبان فارسی(2018/03/28)
فایل پچ رو کجا قرار دادید که باید اول کپی کنیم ، هر چی گشتم تو سایت چیزی نبود ، لطفا راهنمایی بکنید.
۵-بهمن-۹۷ ۰۲:۴۶ صبح
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آنلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 31
اعتبار: 441 / 761
مهارت: 442 / 14,007
تجربه: 44 / 100
سپاس ها 816
سپاس شده 1014 بار در 472 ارسال

ارسال: #13
(۵-بهمن-۹۷ ۰۲:۴۶ صبح)eslamzadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایل پچ رو کجا قرار دادید که باید اول کپی کنیم ، هر چی گشتم تو سایت چیزی نبود ، لطفا راهنمایی بکنید.
فایل پچ با اسم
SwissManagerPatch(irchess.ir).exe
در بسته دانلودی قرار دارد.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.
۵-بهمن-۹۷ ۱۱:۴۷ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
شطرنج
ریتينگ
دلنوشته من

تجربه: 0 / 100
سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #14
چرا هر کاری میکنم بازی کرک نمیشه و تا راند چهارم بیشتر جلو نمیره
فردا به این برنامه نیاز دارم69Angrysmiley
۱۲-بهمن-۹۷ ۱۱:۱۱ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

مهارت: 0 / 1
سپاس ها 2
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #15
سلام چند ماه قبل نرم افزار رو خریداری کردم همراه با کرک .الان دوباره برای مسابقات نصب کردم اما دیگه کرک نمیشه همین ورژن داخل فایل زیپ رو همکه هراه با کرک بود نصب کردم.لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم.ایا کرک جدیدی هست.ممنون زود جواب بدین.تشکر
۲۴-بهمن-۹۷ ۰۲:۴۴ صبح
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آنلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 31
اعتبار: 441 / 761
مهارت: 442 / 14,007
تجربه: 44 / 100
سپاس ها 816
سپاس شده 1014 بار در 472 ارسال

ارسال: #16
(۲۴-بهمن-۹۷ ۰۲:۴۴ صبح)soroosh.kh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چند ماه قبل نرم افزار رو خریداری کردم همراه با کرک .الان دوباره برای مسابقات نصب کردم اما دیگه کرک نمیشه همین ورژن داخل فایل زیپ رو همکه هراه با کرک بود نصب کردم.لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم.ایا کرک جدیدی هست.ممنون زود جواب بدین.تشکر
سلام این ورژن تست شده و مشکلی نداره
نسخه های قبلی رو کاملا پاک کنید و دوباره نصب کنید.
در صورتیکه بازم مشکلی بود میتوانید کد اورجینال را خریداری کنید از لینک زیر
روی تمامی نسخه ها هم کار میکند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.
۲۴-بهمن-۹۷ ۱۰:۴۲ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
50 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲۴-بهمن-۹۷, ۱۰:۴۲ عصر)، majid-a (۲۶-شهريور-۹۵, ۱۰:۴۱ عصر)، hasaney (۷-تير-۹۷, ۱۰:۵۰ صبح)، poryan (۱۱-دي-۹۶, ۰۹:۴۶ صبح)، h.froghi (۹-بهمن-۹۶, ۰۷:۴۳ صبح)، surfer100 (۲۴-خرداد-۹۵, ۰۱:۰۵ عصر)، sohmar (۶-آبان-۹۷, ۰۱:۳۷ عصر)، kOOrOsh92 (۶-مهر-۹۵, ۱۱:۰۴ صبح)، kamranp (۱۲-دي-۹۴, ۰۹:۴۳ عصر)، kia7346 (۱۰-آبان-۹۶, ۰۶:۵۹ صبح)، shabro (۲۹-شهريور-۹۶, ۰۹:۴۰ عصر)، mohsenchess (۲۱-آذر-۹۵, ۰۶:۱۹ عصر)، mahdi12345 (۱۲-اسفند-۹۵, ۰۵:۳۷ عصر)، grandmaster (۲۶-آذر-۹۶, ۰۵:۲۸ عصر)، m_I_S (۵-اسفند-۹۵, ۰۵:۴۱ عصر)، hamidbaba (۲-دي-۹۴, ۱۲:۰۳ صبح)، rook (۲۰-بهمن-۹۴, ۰۹:۲۰ عصر)، gh_jahedi (۷-دي-۹۴, ۰۱:۰۲ عصر)، babaab (۱۲-بهمن-۹۴, ۰۱:۵۹ صبح)، hosseingho2011 (۲۵-مهر-۹۷, ۰۹:۵۶ صبح)، akbar_sf (۲۴-دي-۹۴, ۰۷:۳۰ عصر)، ptnavid (۲۱-بهمن-۹۴, ۱۲:۴۹ عصر)، superboyiran (۴-مهر-۹۵, ۱۲:۲۳ صبح)، amirmasoumi (۲-آذر-۹۵, ۱۱:۴۳ صبح)، 52622 (۲۵-مرداد-۹۷, ۰۶:۳۶ صبح)، Fritz14 (۲۴-تير-۹۵, ۱۱:۳۱ صبح)، masoudtalebi (۲۹-دي-۹۴, ۰۱:۰۲ صبح)، Armangolbidi (۸-تير-۹۶, ۱۰:۰۳ عصر)، میدوری (۱۱-خرداد-۹۵, ۱۱:۴۰ صبح)، babak567 (۱۵-شهريور-۹۵, ۱۰:۴۰ صبح)، aidin (۲۶-شهريور-۹۵, ۱۱:۲۰ عصر)، peyman218 (۱۱-بهمن-۹۶, ۰۹:۲۶ صبح)، Fartaj58 (۲۹-آبان-۹۵, ۰۶:۱۸ عصر)، caissa (۲۰-شهريور-۹۶, ۱۱:۲۵ صبح)، sasan (۲۴-تير-۹۵, ۰۹:۱۹ عصر)، gambi_shah (۲۶-خرداد-۹۵, ۰۷:۰۸ عصر)، ehsantabli (۲-ارديبهشت-۹۵, ۰۴:۰۵ صبح)، mmfs1370 (۲۵-آذر-۹۴, ۰۹:۰۹ عصر)، mohsenmoghimi1389 (۲۶-ارديبهشت-۹۷, ۰۷:۵۵ عصر)، arash_online (۱۴-آبان-۹۶, ۰۴:۳۸ عصر)، sohrabsohr (۲۸-مرداد-۹۵, ۰۳:۲۸ صبح)، ebilux (۳۱-ارديبهشت-۹۷, ۱۱:۳۳ صبح)، mazdaedraki (۸-دي-۹۴, ۱۲:۲۱ عصر)، ali-s (۲۲-فروردين-۹۶, ۰۳:۰۵ عصر)، amir_pr2006 (۲۴-اسفند-۹۴, ۰۱:۵۳ صبح)، محمد طالعی (۱۷-خرداد-۹۵, ۰۹:۰۱ صبح)، محسن طالعی (۳-تير-۹۵, ۱۰:۴۷ صبح)، shojayee1360 (۱۹-دي-۹۴, ۰۲:۱۱ عصر)، emph110 (۱۶-بهمن-۹۵, ۱۰:۱۶ صبح)، nematabadi (۲۳-مرداد-۹۶, ۰۳:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

راه های تماس با ما

irchess.ir [at] gmail [dot] com
@Kingofcheat
انجمن شطرنج ایران در تلگرام