انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

جلسه مدیر با نمایندگان اعضاء(طنز)
زمان کنونی: ۶-ارديبهشت-۰۳, ۰۸:۵۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 1
بازدید 6828

نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 787
مهارت: 479 / 26,394
تجربه: 48 / 100
سپاس ها 904
سپاس شده 1169 بار در 511 ارسال

ارسال: #1
داستان طنز

جلسه مدیر با نمایندگان اعضاء

مدیر گفت..لطفا سکوت و نوبت رو رعایت کنید خب اول عضو شماره یک...
شماره یک گفت..ببینید آقای مدیر محترم..بار آخرتون باشه مطلب شطرنجی منو پاک میکنید!..
مدیر گفت خب مثلا کدوم مطلب؟..همونی که نوشته بودی یک واقعیت تکان دهنده؟!..آخه مرد حسابی چون صورت یارو تو فیلم شطرنجی شده..یعنی مطلب شطرنجیه؟!..
شماره یک گفت..بله که شطرنجیه..!..همین الان خودت گفتی..!..خخخ!..
شماره دو گفت اصلا شما دنبال بهونه میگردین خودی نشون بدین بگین مدیریم..!..تا من یه نظری میدم میگین نرو تو حاشیه..!..
مدیر گفت مثلا کدوم؟..من یکیشو یادمه گفتی یارو تا دیروز جلو حموم لنگ باد میداد حالا شده داور فیده..!..
شماره دو گفت...خخخخخ..!..حقش بود..!
مدیر گفت ای مار نیش بزنه زبونت رو ..!..نخند..!..آخه ما هم مسئولیت داریم..
شماره سه گفت..خب من چی؟..یه استیکر گذاشتم نزدیک بود بلاکم کنی..!..انگار با این استیکر گروه رفته تو منجلاب نابودی..!..عقده یه استیکر پاک نشده به دلمون موند..!..زد زیر گریه..!..
مدیر گفت ..عه..!..مرد گنده که گریه نمیکنه..!..آخه چهار نفر میان استیکرتو کلیک میکنن میبینن بقیه ش یه مشت لخت و پتی حرام النگاهه..!..
شماره سه گفت خخخخخ!!..
مدیر گفت ای درد...!..الان که داشتی گریه میکردی..؟!..
شماره چهار گفت..ببین مدیر جون..!..ما خودمون اینکاره ایم..!..تو میخوای ساز مخالف با هیچکس نزنی و اعضات بره بالا..!..وگرنه بحث منو با اون مربی قلابیه پاک نمیکردی..!..
مدیر گفت..ببخشید کدوم بحث؟..اونی که شما اسمشو میذاری بحث..اگه تو فضای مجازی نبود الان یکیتون بیمارستان بود و یکیتونم بازداشتگاه..!..
شماره 4گفت..خخخخخ!..به درک..!..یارو تا دیروز نمیدونست شاه قویتره یا اسب..! حالا نوشته تدریس خصوصی بشتابید..!..
مدیر گفت..آخه مرد حسابی اینم شد مثال؟!..شاه با اسب؟؟..لااقل یه مهره دیگه رو بگو..!
شماره 4گفت..خخخخ!..عمدا گفتم ببینم خودت چیزی بارت هست یا نه..؟!!
مدیر گفت..ببند نیشت رو..!..بعدی..
با توام..شماره پنج؟..تو چرا ساکتی؟؟..
شماره پنج گفت بابا دمت گرم..!..مگه من واسه شکایت اومدم؟!..من اومدم دستاتو ببوسم..!..حقا که مدیریت برازنده ته..!..
مدیر گفت تشکر.. اها راستی تازه یادم افتاد...ما به یه مدیر دیگه نیاز داریم شما اسمت چی بود؟؟..
گفت مخلص شما نقطه چین..!..
مدیر گفت اشکال نداره حالا اسمتم عوض کن از فردا مدیری..!..
ختم جلسه...

"بهزاد"

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۳۱-شهريور-۹۶ ۱۲:۲۵ صبح
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
3 کاربردرحال خواندن این موضوع:
sirvan_86 (۲۱-دي-۹۹, ۰۲:۳۲ عصر)، یاسین1385 (۱۸-خرداد-۹۷, ۰۲:۰۸ صبح)، Admin (۱۵-ارديبهشت-۹۷, ۰۵:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان