انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

جلسه تاکتیک
زمان کنونی: ۳۱-فروردين-۰۳, ۱۱:۳۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 1
بازدید 6246

جلسه تاکتیک
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 479 / 26,349
تجربه: 47 / 100
سپاس ها 904
سپاس شده 1169 بار در 511 ارسال

ارسال: #1
جلسه تاکتیک
"جلسه تاکتیک"

به تازگی قهرمان استان شده بودم...
الو سلام..آقا بهزاد؟..شماره تونو از یکی از بچه های هیئت گرفتم...خواستم فقط یک جلسه به جای من به بچه های دانشگاه درس بدین..بله همه خانم هستن..فقط اگه میشه بحث تاکتیک کنین..تاکتیکشون ضعیفه..چند روز دیگه هم مسابقه دارن..قرار بود یک مربی شهرستانی به دعوت هیئت بیادو دوسه جلسه بهشون کمکی درس بده..گویا نیومده.........
در میون نگاههای کنجکاو و پچ پچهای معمول این جور موارد! رفتم سر کلاس...
بعد یکی دو جمله تکراری و تشریفاتی رفتم سر اصل مطلب...
هر کدوم شما چه آرزوهائی در دلش داره؟..بعضیا کوچیک.. بعضیا بزرگ..و شاید در حد یک رویا...چقدر احتمال میدین بهشون برسید؟..چقدر تلاش میکنید تحقق پیدا کنن؟...چقدر براشون وقت میگذارید؟...
پچ پچها شروع شد!...
خخخ!..این چی میگه؟..خخخ!..خب معلومه یه شوهر خوب..خخخ!..صدام بزنن خانم دکتر..خخ!..آرزوهای بر باد رفته..خخخ!..هیسسس..!میشنوه..!..خخخ!..
بدون توجه ادامه دادم...شما چنگال پیاده ای یادتون دادن..چنگال اسب..به سیخ کشیدن مهره ها..استفاده از آچمزی..وغیره...ولی نکته اصلی تاکتیک چیه؟..اون شبیه آرزوهاتونه...و میزان تلاشتون برای تحقق اونها...من پوزیسیونی براتون میچینم..نه چنگال اسبی در اون وجود داره..نه چنگال پیاده ای و نه هیچکدوم موارد بالا...ولی سعی کنین با انجام حرکتی..حریف رو وادار کنین که مهره ای رو به خانه ای انتقال بده و امکان اون موارد به وجود بیاد...سعی شما برای وادار کردن حریف به اینکار...همون تلاش شماست برای آرزوهاتون...و به وجود اومدن شرایط اجرای اون تاکتیکهای ساده..تحقق آرزوی شما......
بعد دو ساعت کلاس تموم شد و روز بعدش مربیشون تماس گرفت و بعد تشکر گفت..آقا بهزاد یه چیزی رو بی تعارف بهتون بگم..ما اکثرا بیگانه پرستیم..!..قدر مربیهای خودمون رو نمیدونیم...یا بعضیا عمدا کاری میکنن که نشناسیم و ندونیم!!..فکر میکنیم یک اسم گنده با یک عنوان گنده و تعریف و تمجید های حساب و کتاب شده میاد برامون معجزه میکنه... هزینه پنج جلسه رو به حسابتون ریختم!!..بچه هابهم التماس کردن که بیارمتون... رومو زمین نندازین....

"بهزاد"

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۲۱-مرداد-۹۷ ۰۷:۲۸ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
5 کاربردرحال خواندن این موضوع:
miri3970 (۱۱-مهر-۹۷, ۱۰:۲۵ صبح)، میرمحسن (۳-مهر-۹۷, ۱۱:۳۵ عصر)، sadegh25098 (۳۰-شهريور-۹۷, ۰۱:۳۱ صبح)، الهه (۲۸-مرداد-۹۷, ۱۰:۰۳ صبح)، Admin (۲۱-مرداد-۹۷, ۰۷:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان