انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

کتاب آموزش گسترش ایتالیایی و اسپانیایی
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۳:۱۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsen987
آخرین ارسال: kavir85
پاسخ ها 5
بازدید 18543

نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,965
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #1
سلام کسی کتاب آموزش گسترش ایتالیایی و اسپانیایی داره؟ من می خوام[تصویر:  96.gif]
۶-مرداد-۹۲ ۰۱:۲۵ عصر
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,201
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #2
RE: کتاب آموزش گسترش ایتالیایی و اسپانیایی
در سایت جستجو کنید.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۶-مرداد-۹۲ ۰۴:۴۵ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 5
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
10 سال
گشايش مورد علاقه
گامبی وزیر
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 3
اعتبار: 0 / 65
مهارت: 8 / 2,050
تجربه: 62 / 100
سپاس ها 72
سپاس شده 57 بار در 22 ارسال

ارسال: #3
(۶-مرداد-۹۲ ۰۱:۲۵ عصر)mohsen987 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی کتاب آموزش گسترش ایتالیایی و اسپانیایی داره؟ من می خوام[تصویر:  96.gif]

مهندس خودت چندتا کتاب ردیف کردی واسه دانلود اونوقت دنبال کتاب آموزش گشایش میگردی

کتابی که واسه دانلود گذاشتی رو دانلود کن توش هست هم روی لوپز هم جیاکو پیانو

منبع:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در زندگی شطرنج بیاموزید و در شطرنج زندگی
۶-مرداد-۹۲ ۰۴:۵۱ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، mohsen987
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,965
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #4
ممنون دوست عزیز آخه گشایش تا گشایش داریم [تصویر:  wubsmiley.gif]
۶-مرداد-۹۲ ۰۹:۵۹ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 5
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
10 سال
گشايش مورد علاقه
گامبی وزیر
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 3
اعتبار: 0 / 65
مهارت: 8 / 2,050
تجربه: 62 / 100
سپاس ها 72
سپاس شده 57 بار در 22 ارسال

ارسال: #5
(۶-مرداد-۹۲ ۰۹:۵۹ عصر)mohsen987 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز آخه گشایش تا گشایش داریم [تصویر:  wubsmiley.gif]

عزیز من تو همون کتاب گشایش هایی که واسه دانلود گذاشتی موجوده

تو کتاب تئوری مدرن شروع بازی الکسی سوئتین بخشی از آن مربوط به بازی اسپانیایی هست ص169

جلد 1 تئوری گشایشها مهماندوست هم هر دو گشایش ایتالیایی و اسپانیایی رو داره

شاید اسمشون فرق کنه

یار در خانه و تو گرد جهان میگردی ؟؟؟

در زندگی شطرنج بیاموزید و در شطرنج زندگی
۷-مرداد-۹۲ ۰۷:۳۸ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، mohsen987

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
H6yy6tf (۱۹-شهريور-۰۲, ۱۲:۲۴ عصر)، Sobasa2012 (۲۱-فروردين-۰۲, ۰۱:۴۳ عصر)، Amiirrza (۱۹-شهريور-۰۰, ۰۲:۰۴ صبح)، mostafa.kh2006 (۱۹-خرداد-۰۰, ۱۱:۰۵ صبح)، mrbabayi574 (۱۲-خرداد-۰۰, ۱۲:۰۶ صبح)، farshad_jafarzadegan (۳۰-ارديبهشت-۹۹, ۰۳:۱۳ عصر)، a.mashkour92@gmail.com (۶-فروردين-۹۹, ۰۲:۳۸ صبح)، mojtabanemati9650 (۱۸-آبان-۹۸, ۰۳:۱۶ عصر)، aownimran (۲-مرداد-۹۸, ۱۲:۵۶ عصر)، alirezanejatizadeh (۲۲-تير-۹۷, ۱۲:۵۵ عصر)، احسان (۲۱-دي-۹۶, ۰۶:۳۶ عصر)، aminiam (۹-مرداد-۹۶, ۰۱:۵۷ عصر)، mandoodpp (۲۵-خرداد-۹۶, ۰۷:۰۷ عصر)، Admin (۲۵-شهريور-۹۵, ۰۱:۴۶ عصر)، sorour (۱-مرداد-۹۵, ۰۲:۱۹ صبح)، pezhman 1973 (۳-تير-۹۵, ۰۹:۵۰ صبح)، rasoul (۲۸-خرداد-۹۵, ۰۲:۳۸ صبح)، Archimboldo (۲۴-ارديبهشت-۹۵, ۰۱:۵۰ صبح)، amir001 (۴-فروردين-۹۵, ۰۱:۴۴ عصر)، 9313590004 (۴-اسفند-۹۴, ۱۰:۳۰ صبح)، سیامک ایالا (۲۶-بهمن-۹۴, ۰۶:۴۶ عصر)، master1 (۲۹-آبان-۹۴, ۰۱:۴۰ عصر)، nabonid (۲۹-مهر-۹۴, ۰۳:۳۰ عصر)، راهب (۱۹-شهريور-۹۴, ۱۰:۰۴ عصر)، maxima2014 (۱۲-تير-۹۴, ۰۹:۲۷ صبح)، احمد رضایی (۲۱-خرداد-۹۴, ۰۸:۵۵ عصر)، farhad94 (۳-ارديبهشت-۹۴, ۱۲:۲۴ عصر)، pezhman (۲-فروردين-۹۴, ۱۰:۱۹ عصر)، حمید22 (۱-اسفند-۹۳, ۰۸:۳۷ عصر)، hrt (۶-بهمن-۹۳, ۰۴:۳۳ عصر)، talei (۲۲-آذر-۹۳, ۰۵:۰۹ عصر)، reza199512 (۱۷-آذر-۹۳, ۰۳:۵۴ عصر)، pouyabitaraf (۶-آذر-۹۳, ۰۳:۵۸ عصر)، رامین (۲-آذر-۹۳, ۰۴:۴۹ عصر)، sepehr246 (۲۵-آبان-۹۳, ۰۸:۴۳ صبح)، vinny-sellina (۱۸-آبان-۹۳, ۱۱:۳۴ عصر)، سید محمد رجایی (۲-آبان-۹۳, ۰۲:۱۵ صبح)، حبیب ارومیه (۱۵-مهر-۹۳, ۱۱:۵۵ عصر)، صحرانورد (۱۸-شهريور-۹۳, ۰۴:۴۰ عصر)، habib9822 (۹-شهريور-۹۳, ۰۸:۱۷ صبح)، gh_jahedi (۱۹-خرداد-۹۳, ۱۱:۱۹ صبح)، idealsystem (۲۷-اسفند-۹۲, ۱۰:۲۹ صبح)، kamal208 (۲۴-اسفند-۹۲, ۱۱:۱۳ صبح)، kapriolpa (۲۲-بهمن-۹۲, ۰۶:۳۱ عصر)، mr.razy (۱۸-بهمن-۹۲, ۱۱:۴۴ صبح)، saeedy (۱۳-بهمن-۹۲, ۰۱:۳۱ عصر)، djamal (۵-بهمن-۹۲, ۰۴:۳۶ عصر)، vr1351 (۱۶-آذر-۹۲, ۱۰:۱۸ صبح)، mostafa1373 (۴-آذر-۹۲, ۰۱:۱۵ عصر)، roozisat (۱۸-آبان-۹۲, ۱۰:۲۲ عصر)، حمید خدابنده لو (۱۲-آبان-۹۲, ۱۱:۰۱ صبح)، sadegh-2021 (۱۸-مهر-۹۲, ۰۶:۴۵ عصر)، iraj (۱۷-مهر-۹۲, ۱۱:۵۶ عصر)، HelloWorld (۲۸-شهريور-۹۲, ۰۶:۰۴ عصر)، test (۲۴-شهريور-۹۲, ۰۴:۴۶ صبح)، Mohamad (۱۶-شهريور-۹۲, ۱۰:۴۶ عصر)، poryan (۶-شهريور-۹۲, ۰۷:۱۶ عصر)، M.F (۵-شهريور-۹۲, ۰۵:۵۸ عصر)، mansoorkiani (۵-شهريور-۹۲, ۰۹:۳۹ صبح)، قباد (۲۸-مرداد-۹۲, ۰۴:۵۵ عصر)، amirali.majdi (۲۱-مرداد-۹۲, ۰۳:۲۸ صبح)، Karbar (۱۸-مرداد-۹۲, ۰۶:۲۶ صبح)، goljayev (۱۴-مرداد-۹۲, ۰۸:۳۸ عصر)، !H3S!HUNTERH3@RT (۱۴-مرداد-۹۲, ۰۸:۱۲ عصر)، majid-a (۱۱-مرداد-۹۲, ۰۱:۱۲ عصر)، soheil seiffori (۹-مرداد-۹۲, ۰۹:۲۲ صبح)، ali68 (۸-مرداد-۹۲, ۰۴:۴۵ صبح)، mohsen987 (۷-مرداد-۹۲, ۰۵:۴۹ عصر)، roushan (۷-مرداد-۹۲, ۰۳:۳۶ عصر)، mohammadi (۷-مرداد-۹۲, ۰۲:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان