انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

گشایش پارسی یا Persian Opening
زمان کنونی: ۲۹-اسفند-۰۲, ۰۲:۰۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsen987
آخرین ارسال: farshadft
پاسخ ها 13
بازدید 57333

گشایش پارسی یا Persian Opening
نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
10 سال
گشايش مورد علاقه
دفاع هندي شاه
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 21
تجربه: 2 / 100
سپاس ها 2
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #11
RE: گشایش پارسی یا Persian Opening
هر سلسله حركاتي كه بشه تو شروع بازي انجام داد الزامي نيست كه براش يه اسم گذاشت تازه تمام شروع بازي هايي كه من ميشناسم از زمان ابداع شدن شطرنج مدرن كم كم براشون اسم گذاشتن
۲۵-مرداد-۹۲ ۰۲:۲۴ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,937
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #12
بله من که به شما نگفتم این گشایش رو برید می دونم گشایش ایتالیایی بهتر است و در این گشایش از حمله ی حریف جلو گیری میشه ولی خوب اینم گشایشه دیگه26Smiley62
۲۵-مرداد-۹۲ ۰۲:۴۵ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
123
ریتينگ

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #13
این گشایش ها اصلا بدرد نمیخوره
۹-دي-۹۶ ۰۴:۲۱ عصر
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Manavi (۲۵-اسفند-۰۲, ۰۴:۴۷ عصر)، sherlock001 (۱۷-آذر-۰۲, ۱۲:۴۰ صبح)، ارسلان (۱۱-مهر-۰۲, ۱۰:۵۸ عصر)، monib yousefi (۱۵-مرداد-۰۲, ۰۹:۰۶ عصر)، Ehtesham (۷-مرداد-۰۲, ۱۰:۲۶ صبح)، Mamadiiii (۱۴-تير-۰۲, ۰۳:۴۹ عصر)، AlishahiTr (۲۶-اسفند-۰۱, ۱۲:۲۸ صبح)، Kambizthm (۳۰-بهمن-۰۱, ۰۸:۳۴ عصر)، keypax10 (۱۳-دي-۰۱, ۰۱:۴۵ عصر)، farhan9696 (۱۵-آذر-۰۱, ۱۰:۴۲ عصر)، Mehdi2473 (۲۷-آبان-۰۱, ۰۲:۳۶ عصر)، Akbar021 (۲۶-شهريور-۰۱, ۱۱:۳۸ عصر)، پویا نیکو (۲-شهريور-۰۱, ۰۹:۲۲ صبح)، Mohham (۱۲-مرداد-۰۱, ۰۸:۳۳ عصر)، bahrami1959 (۵-مرداد-۰۱, ۰۳:۱۴ عصر)، mohsensm (۲۸-تير-۰۱, ۰۳:۱۶ عصر)، arminnn5 (۲۷-فروردين-۰۱, ۰۲:۰۲ صبح)، Bastaki (۱۰-فروردين-۰۱, ۰۶:۰۶ عصر)، Xylem (۲۲-اسفند-۰۰, ۰۳:۵۵ عصر)، Alizadeh353 (۱۹-اسفند-۰۰, ۱۱:۱۳ صبح)، daniw_x5 (۲۴-بهمن-۰۰, ۱۲:۴۷ عصر)، Fth (۱۳-دي-۰۰, ۰۱:۰۸ صبح)، kazems (۱۲-دي-۰۰, ۱۲:۳۷ صبح)، discip (۲۷-مهر-۰۰, ۱۲:۳۶ صبح)، Farshid313 (۲۶-شهريور-۰۰, ۱۲:۰۵ صبح)، mu1234 (۲۳-شهريور-۰۰, ۰۲:۵۳ عصر)، Amiirrza (۱۸-شهريور-۰۰, ۰۲:۰۹ صبح)، ali sarabi (۵-مرداد-۰۰, ۰۱:۳۲ عصر)، MSH1354 (۱۳-ارديبهشت-۰۰, ۱۱:۱۱ صبح)، barca007 (۱۲-ارديبهشت-۰۰, ۰۱:۴۴ عصر)، JAVIDMIRPOOR (۳۰-فروردين-۰۰, ۱۲:۵۳ عصر)، achm1999 (۲۰-فروردين-۰۰, ۰۵:۵۴ عصر)، mhd2 (۲۰-بهمن-۹۹, ۰۶:۳۶ عصر)، mob (۱۰-بهمن-۹۹, ۰۵:۰۹ عصر)، Zhhzhzhz (۲۵-دي-۹۹, ۰۱:۳۶ عصر)، milad tehrani (۲۰-دي-۹۹, ۰۳:۱۹ عصر)، Mehrunk2000 (۱۶-دي-۹۹, ۱۱:۵۶ عصر)، Miaad (۱۲-دي-۹۹, ۱۲:۰۸ عصر)، amirnihil (۳۰-آذر-۹۹, ۰۴:۲۷ عصر)، FarshidI (۳۰-آذر-۹۹, ۱۱:۰۶ صبح)، ali112 (۲۸-آذر-۹۹, ۰۴:۲۰ صبح)، mb2000 (۲۳-آذر-۹۹, ۱۱:۵۰ عصر)، ladymaster-2020 (۱۷-آذر-۹۹, ۱۲:۳۵ عصر)، Mahdi2020i (۱۴-آذر-۹۹, ۰۹:۵۹ عصر)، alkhaled (۷-آذر-۹۹, ۰۷:۰۵ عصر)، مهلقا (۴-آذر-۹۹, ۰۹:۴۸ عصر)، athenaa (۳۰-آبان-۹۹, ۱۰:۰۷ صبح)، mag_mag (۱۹-آبان-۹۹, ۰۹:۵۷ صبح)، metalm_r_a (۶-آبان-۹۹, ۱۰:۲۶ عصر)، novin119 (۱۸-شهريور-۹۹, ۱۲:۰۷ صبح)، ashna333 (۸-شهريور-۹۹, ۰۹:۳۶ صبح)، امیدسلیمی (۱۴-مرداد-۹۹, ۱۰:۱۰ صبح)، shahrya (۲۷-تير-۹۹, ۱۲:۲۱ صبح)، Vahidshah (۲۲-خرداد-۹۹, ۰۶:۳۷ عصر)، Amirsharif (۲۲-خرداد-۹۹, ۱۱:۰۴ صبح)، Ariobarzan60 (۱-خرداد-۹۹, ۰۵:۳۷ عصر)، mohammadi (۲۲-ارديبهشت-۹۹, ۰۷:۵۸ صبح)، asadoallah (۱۵-فروردين-۹۹, ۱۲:۰۵ عصر)، محمد خوش نامي 60 (۲۸-اسفند-۹۸, ۰۱:۵۹ عصر)، aminzp (۲۷-اسفند-۹۸, ۰۲:۲۲ عصر)، عرفان سهرابی (۲۱-اسفند-۹۸, ۰۹:۲۱ عصر)، sattari313 (۲۶-بهمن-۹۸, ۰۸:۰۵ عصر)، Azodi4747 (۲۶-بهمن-۹۸, ۰۷:۴۴ عصر)، Alimo3376 (۲۱-بهمن-۹۸, ۰۱:۰۹ عصر)، Mehdi1010 (۱۹-بهمن-۹۸, ۰۱:۰۵ عصر)، جعفر جلیل زاده (۱۳-بهمن-۹۸, ۰۴:۴۱ عصر)، jalalmahmoodpor (۷-بهمن-۹۸, ۱۰:۳۷ عصر)، metamask (۲۷-دي-۹۸, ۰۴:۳۷ عصر)، An7 (۲۷-دي-۹۸, ۱۲:۴۹ عصر)، ehsanabasi (۲۴-دي-۹۸, ۰۸:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان