انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

آموزش گشایش رتی
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۰۱:۱۴ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsen987
آخرین ارسال: mohsen987
پاسخ ها 2
بازدید 16561

آموزش گشایش رتی
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,966
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #1
آموزش گشایش رتی
سلام
اینم یک گشایش دیگر
  1. Cf3 d6
  2. g3 Cf6
  3. c4 e5
  4. Fg2 c6
  5. d3 Fe7
  6. Cbd2 o-o
  7. o-o Cbd7
  8. b3 Dc7
  9. Fb2 Te8
  10. Dc2 Ff8

لطفا بحث و تبادل نظر کنید درمورد گشایش رتی و ضعف و قدرتشو بگید
۲۵-مرداد-۹۲ ۰۳:۵۶ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط reza4
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,966
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #2
RE: آموزش گشایش رتی
تحلیل خودم:
تو گشایشی که قلعه گیری باشه خوب گشایشی است.05
۲۵-مرداد-۹۲ ۰۴:۰۰ عصر
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
65 کاربردرحال خواندن این موضوع:
alisadeghikia (۳۱-ارديبهشت-۰۲, ۰۸:۳۹ صبح)، nina (۲۱-ارديبهشت-۹۹, ۱۱:۴۴ صبح)، rook_1398 (۱۳-ارديبهشت-۹۹, ۰۵:۱۱ عصر)، NAMohammad (۱۹-فروردين-۹۹, ۱۱:۵۰ صبح)، Mohamadtaha4231 (۷-آبان-۹۸, ۰۹:۴۲ عصر)، kooshkia (۱۶-فروردين-۹۸, ۰۳:۲۸ عصر)، amirmohammad007 (۲۳-اسفند-۹۷, ۰۸:۰۷ صبح)، Hassan rezaihajivarh@gmail.com (۱-اسفند-۹۷, ۱۰:۲۳ عصر)، taghi70 (۱۸-دي-۹۷, ۱۱:۰۱ صبح)، وحید اباذری (۱۵-دي-۹۷, ۰۳:۵۰ عصر)، akbar_sf (۸-دي-۹۷, ۱۱:۵۵ عصر)، Amirm_ghiyasi (۷-دي-۹۷, ۰۶:۱۳ صبح)، HR-62 (۱۵-آبان-۹۷, ۰۱:۳۳ عصر)، Amiregg00 (۱۲-آبان-۹۷, ۰۹:۵۷ عصر)، آرون (۲۲-مهر-۹۷, ۰۹:۳۹ عصر)، emadbandar67 (۲۶-شهريور-۹۷, ۰۵:۳۱ عصر)، Meraj shargh (۱۹-مرداد-۹۷, ۰۸:۳۷ صبح)، Karimi (۲۴-بهمن-۹۶, ۱۲:۲۴ صبح)، rabyjan (۴-شهريور-۹۶, ۱۰:۰۲ عصر)، miraky (۱۲-خرداد-۹۶, ۱۰:۵۴ صبح)، yas.m (۲۶-فروردين-۹۶, ۱۱:۲۶ صبح)، mohammad013 (۲۶-فروردين-۹۶, ۰۱:۰۲ صبح)، mehrdad1356 (۳-بهمن-۹۵, ۰۱:۴۰ عصر)، mamadtbt (۲-بهمن-۹۵, ۰۳:۱۳ عصر)، hamid2300 (۱۶-آذر-۹۵, ۰۳:۰۹ عصر)، مهدی بینایی (۳۰-آبان-۹۵, ۰۷:۴۶ عصر)، ostadip (۱۹-آبان-۹۵, ۰۵:۴۸ عصر)، آرش نوروززاده (۲۳-مهر-۹۵, ۰۸:۵۵ صبح)، SMM (۱۳-مهر-۹۵, ۰۲:۰۷ عصر)، ARA82 (۱۰-مهر-۹۵, ۰۳:۴۸ عصر)، abouzar67 (۶-مهر-۹۵, ۰۸:۲۳ عصر)، explosion (۲۳-خرداد-۹۵, ۰۱:۳۳ عصر)، مهدی رستمی (۲۳-ارديبهشت-۹۵, ۱۰:۳۴ صبح)، rasoul (۱۰-ارديبهشت-۹۵, ۰۳:۳۸ صبح)، MrAbbas021 (۹-ارديبهشت-۹۵, ۰۶:۱۳ عصر)، ehsantabli (۲-ارديبهشت-۹۵, ۰۴:۵۵ صبح)، yahya (۱۲-شهريور-۹۴, ۰۹:۵۷ صبح)، aligole (۴-شهريور-۹۴, ۰۵:۰۹ عصر)، hoomanhemmati (۲۶-خرداد-۹۴, ۰۴:۵۱ عصر)، mery lady (۱۳-خرداد-۹۴, ۱۲:۲۷ عصر)، davood (۲۵-ارديبهشت-۹۴, ۰۹:۴۵ صبح)، Alirezasghi (۲-فروردين-۹۴, ۱۲:۴۴ عصر)، reza8198 (۲۶-اسفند-۹۳, ۰۹:۳۹ عصر)، saeed62 (۱۵-اسفند-۹۳, ۱۱:۴۲ صبح)، احمد رضایی (۲۲-بهمن-۹۳, ۱۰:۴۵ صبح)، احسان (۱۳-شهريور-۹۳, ۰۲:۴۸ عصر)، ميلاد ويسی (۱۳-دي-۹۲, ۰۷:۱۵ عصر)، HOSSEINI Hamed (۷-آبان-۹۲, ۱۱:۴۸ عصر)، pejman88 (۶-آبان-۹۲, ۱۲:۲۱ عصر)، reza4 (۱۸-مهر-۹۲, ۱۰:۲۹ صبح)، marshaltc (۹-مهر-۹۲, ۰۱:۰۵ عصر)، ربیع (۳۱-شهريور-۹۲, ۰۲:۳۹ عصر)، حمید خدابنده لو (۳۱-شهريور-۹۲, ۱۱:۳۷ صبح)، moralkam (۲۲-شهريور-۹۲, ۱۰:۲۱ عصر)، mm501 (۱۸-شهريور-۹۲, ۰۱:۲۹ عصر)، jjsaeed (۱۲-شهريور-۹۲, ۰۸:۳۸ عصر)، !H3S!HUNTERH3@RT (۵-شهريور-۹۲, ۱۲:۴۷ صبح)، khan_sadegh (۴-شهريور-۹۲, ۱۰:۲۹ عصر)، mostafa (۴-شهريور-۹۲, ۱۱:۳۶ صبح)، Admin (۳۰-مرداد-۹۲, ۰۷:۵۷ عصر)، shah rokh (۲۹-مرداد-۹۲, ۱۱:۲۰ صبح)، meysam_ghalandari (۲۸-مرداد-۹۲, ۰۹:۳۲ عصر)، kavir85 (۲۸-مرداد-۹۲, ۰۱:۳۷ عصر)، mohsen987 (۲۶-مرداد-۹۲, ۰۶:۱۴ عصر)، داشاکل (۲۶-مرداد-۹۲, ۰۱:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان