انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

ایران سی اف سی
↓فروشگاه شطرنج رستمی،بزرگترین فروشگاه شطرنج↓

10پیشنهاد وسط بازی
زمان کنونی: ۴-مهر-۹۶, ۰۵:۲۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammadi
آخرین ارسال: yasin85
پاسخ ها 12
بازدید 13209

10پیشنهاد وسط بازی
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند

کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا
سپاس ها : 187
سپاس شده 193 بار در 122 ارسال

سطح: 16
اعتبار: 76 / 383
مهارت: 101 / 4,682
تجربه: 33 / 100

ارسال: #11
RE: 10پیشنهاد وسط بازی
بعدشم این نکات رو توی کتاب ها هم میتونید پیدا کنید51Smiley56

86دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
86
مسابقه رایگان اینترنتی شطرنج با جوایز ویژه
۱۹-مهر-۹۲ ۰۴:۱۲ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
2 سال
گشايش مورد علاقه
دفاع فرانسه
ریتينگ
دلنوشته من
سپاس ها : 8
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 8
مهارت: 1 / 6
تجربه: 34 / 100

ارسال: #12
RE: 10پیشنهاد وسط بازی
به نظر من هر کس باید بدونه میخواد بازی در وسط بازی باز باشه یا بسته که البته بستگی به شاخه ی شروع بازی داره1717
۲-تير-۹۶ ۰۱:۱۹ عصر
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
50 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲-تير-۹۶, ۰۷:۴۵ عصر)، mohammadi (۸-شهريور-۹۲, ۱۲:۲۹ عصر)، acmz411 (۲۰-مرداد-۹۲, ۱۰:۱۹ عصر)، mass_khn (۱-شهريور-۹۳, ۰۵:۳۱ صبح)، shah rokh (۲۸-مهر-۹۲, ۰۵:۵۱ عصر)، saeedjavan (۲۹-آذر-۹۵, ۱۲:۵۵ صبح)، roushan (۱۸-مهر-۹۲, ۰۳:۰۱ عصر)، soheil seiffori (۱۳-شهريور-۹۲, ۱۰:۵۶ صبح)، azizi (۳۱-شهريور-۹۲, ۱۰:۲۲ عصر)، h.froghi (۲۹-مهر-۹۲, ۰۵:۲۶ عصر)، GM_yahya (۱۵-مرداد-۹۲, ۱۲:۱۰ عصر)، asus (۸-خرداد-۹۲, ۰۷:۳۵ عصر)، milad948 (۱۲-خرداد-۹۲, ۱۱:۴۵ صبح)، nedabani (۲۱-مرداد-۹۲, ۱۲:۲۶ عصر)، meysam_ghalandari (۲۰-خرداد-۹۲, ۰۸:۳۰ عصر)، morteza110 (۲۱-خرداد-۹۲, ۰۵:۴۴ عصر)، saeed1970 (۲۸-خرداد-۹۲, ۰۳:۳۷ عصر)، amin2000 (۱۷-مرداد-۹۲, ۰۸:۲۵ عصر)، mohsen987 (۱۹-مهر-۹۲, ۰۴:۱۳ عصر)، mohammadamin (۱۷-مرداد-۹۲, ۰۵:۲۲ عصر)، kavir85 (۹-شهريور-۹۲, ۰۶:۱۷ عصر)، mm501 (۴-بهمن-۹۲, ۰۳:۱۰ عصر)، kOOrOsh92 (۵-دي-۹۲, ۱۰:۰۴ عصر)، !H3S!HUNTERH3@RT (۵-شهريور-۹۲, ۰۱:۱۰ صبح)، GM2013 (۱۵-مرداد-۹۲, ۰۵:۵۱ عصر)، artman (۱۷-مرداد-۹۲, ۰۶:۱۸ صبح)، Karbar (۱-مهر-۹۲, ۰۳:۴۵ عصر)، Mohamad (۱۸-مرداد-۹۲, ۱۰:۳۹ عصر)، kamranp (۱۹-ارديبهشت-۹۵, ۱۰:۲۷ عصر)، amirali.majdi (۲۰-مرداد-۹۲, ۱۱:۳۱ عصر)، kamal208 (۲۲-مرداد-۹۲, ۰۹:۵۷ عصر)، tester1 (۲-شهريور-۹۲, ۱۱:۲۱ صبح)، Master121 (۳-شهريور-۹۲, ۱۰:۵۰ عصر)، kaysa (۱۰-شهريور-۹۲, ۰۸:۳۷ صبح)، chess.saeid (۱۴-شهريور-۹۲, ۰۷:۲۹ عصر)، tooraj (۲۲-شهريور-۹۲, ۰۸:۴۳ صبح)، korosh-hakha (۲۹-شهريور-۹۲, ۱۲:۰۲ عصر)، حمید خدابنده لو (۱-مهر-۹۲, ۱۰:۳۸ صبح)، حسین ج (۲-مهر-۹۲, ۰۱:۲۹ عصر)، valishahi (۵-مهر-۹۲, ۱۰:۳۹ صبح)، korosh1 (۲۱-مهر-۹۲, ۱۰:۴۹ عصر)، marshaltc (۹-مهر-۹۲, ۰۲:۰۵ عصر)، hamed (۲۹-مهر-۹۲, ۰۹:۰۹ عصر)، farzad46 (۱۶-مهر-۹۲, ۰۹:۳۶ عصر)، reza4 (۱۸-مهر-۹۲, ۰۲:۱۸ عصر)، davood (۲۲-ارديبهشت-۹۴, ۰۵:۳۱ عصر)، vr1351 (۲۲-مهر-۹۲, ۱۲:۴۱ عصر)، ahmadabri (۸-آبان-۹۲, ۱۱:۳۵ صبح)، maakaan (۶-آبان-۹۲, ۱۱:۵۲ عصر)، mahdi12345 (۲۱-مرداد-۹۵, ۰۷:۰۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

راه های تماس با ما

irchess.ir [at] gmail [dot] com
@Kingofcheat
انجمن شطرنج ایران در تلگرام