انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

نکات قبل مسابقه
زمان کنونی: ۲۹-اسفند-۰۲, ۰۱:۵۳ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsen987
آخرین ارسال: buildingwithfrp
پاسخ ها 5
بازدید 21366

نکات قبل مسابقه
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,937
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #1
new نکات قبل مسابقه
سلام و درود
این نوشته ها کار خودمه Smiley58
نکات:
1-قبل از مسابقه یک خوراکی شیرین بخورید یا در حین مسابقه
2-سعی کنید تند بازی نکنید و آرام باشید
3-قبل از مسابقه آهنگ شاد گوش ندهیدAngel
4-در حین بازی به چیز دیگر فکر نکنید
5-قبل از بازی نترسیدAngel

با تشکر محسن.....

هرگز نشه فراموش:

.
.
.
۲۹-شهريور-۹۲ ۰۷:۵۲ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، ss84 ، 1387ar09
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
1 سال
گشايش مورد علاقه
گامبی وزیر
ریتينگ

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 21
تجربه: 2 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 6 بار در 2 ارسال

ارسال: #2
RE: نکات قبل مسابقه
البته ثابت شده که شیرینی جات توانایی یادگیری مغز را کاهش داده و باعث کاهش حافظه می شود.بهتر است قبل از مسابقه کمی گردو و یا ماهی مصرف شود و حداقل تا دو ساعت قبل از مسابقه از غذا های دیر هضم استفاده نشود.
۳۰-شهريور-۹۲ ۰۱:۱۴ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، mohammadi ، ss84 ، mohsen987 ، یاسین1385
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 2
سپاس شده 3 بار در 1 ارسال

ارسال: #3
سلام
روند تفکر همراه با مصرف بالای کربوهیدرات ها توسط مغز هست.
کربوهیدرات ها (شیرینی جات) کارایی مغز رو بالا میبره؛ شاید در شروع مسابقه زیاد مهم جلوه نده ولی مطمئنا در طول مسابقه لزوم استفاده از اونها دو چندان میشه....
بخاطر همین در کنکورها و آزمونها شکلات و یا سایر شیرینیجات استفاده میشن...البته در مورد مسابقات شطرنج و قوانین اون من اصلا اطلاعات کافی ندارم....
۱۱-تير-۹۳ ۰۱:۲۰ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، mohsen987 ، 1387ar09
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,937
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #4
بله همینطوره
شیرینیجات خوبن
تو مسابقات استفاده میشه 88
۲۶-مهر-۹۳ ۰۹:۵۳ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
1 سال
گشايش مورد علاقه
6
ریتينگ
دلنوشته من

مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #5
استرس نداشته باشيم92
حريف خودمونم دست كم نگيريم و ريسكم نكنيمRolleyes

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۱-آذر-۹۶ ۱۱:۰۸ صبح
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
aamirhseinn (۱۶-بهمن-۰۲, ۰۸:۵۶ عصر)، parhizkar2000 (۱۹-مهر-۰۲, ۱۰:۴۵ صبح)، badboy1376 (۱۸-مهر-۰۲, ۰۱:۰۹ عصر)، smtm (۳۱-فروردين-۰۲, ۰۶:۰۴ عصر)، bahram20 (۱۶-آبان-۰۱, ۱۰:۳۰ صبح)، ahmadnassaji (۱۹-مهر-۰۱, ۰۴:۱۰ عصر)، Vahid28 (۲۴-مرداد-۰۱, ۱۰:۱۲ عصر)، علوی (۲-دي-۰۰, ۰۷:۲۳ عصر)، Mohsen60mehri (۶-آبان-۰۰, ۰۴:۵۲ عصر)، ali sarabi (۵-مرداد-۰۰, ۰۱:۳۳ عصر)، بنیامین فصاحتی (۱۱-دي-۹۹, ۰۱:۲۳ عصر)، minakhsrvi (۲-دي-۹۹, ۱۲:۱۰ عصر)، bschess (۲۹-ارديبهشت-۹۹, ۰۱:۴۶ عصر)، mchess (۱۰-بهمن-۹۸, ۰۳:۱۱ عصر)، saeedjavan (۲۴-دي-۹۸, ۰۹:۱۳ عصر)، امیرعلی واحدیان (۲۴-آذر-۹۸, ۰۶:۰۶ عصر)، Mohamadtaha4231 (۷-آبان-۹۸, ۰۷:۴۸ عصر)، piaman* (۸-شهريور-۹۸, ۱۲:۰۳ عصر)، 1387ar09 (۶-تير-۹۸, ۰۶:۴۶ عصر)، hani77 (۱۶-ارديبهشت-۹۸, ۰۹:۰۳ عصر)، soheila3801 (۲۰-فروردين-۹۸, ۰۸:۴۰ عصر)، miladsadsad (۳۰-بهمن-۹۷, ۰۳:۰۸ عصر)، nassernemati25 (۲۹-بهمن-۹۷, ۱۲:۴۳ صبح)، ebino (۲۵-بهمن-۹۷, ۰۳:۴۲ صبح)، عارف ماجد (۶-بهمن-۹۷, ۱۱:۳۶ عصر)، Mahdi.dkplayer45@gmail.com (۱۶-آذر-۹۷, ۱۱:۵۱ عصر)، chessist93 (۲۵-آبان-۹۷, ۰۱:۲۴ صبح)، Amiregg00 (۲۲-آبان-۹۷, ۱۱:۳۵ عصر)، hodahsyny (۲۵-مهر-۹۷, ۱۱:۲۴ عصر)، emadbandar67 (۶-شهريور-۹۷, ۰۲:۳۳ عصر)، hamik (۲۰-مرداد-۹۷, ۰۶:۴۶ عصر)، Meraj shargh (۱۹-مرداد-۹۷, ۰۸:۳۴ صبح)، Farzad2749 (۱۸-تير-۹۷, ۱۱:۲۳ عصر)، amn60 (۶-تير-۹۷, ۰۸:۱۰ صبح)، Amir007 (۲-تير-۹۷, ۰۴:۴۶ صبح)، Nioosha safari nezhad (۷-خرداد-۹۷, ۱۱:۲۷ صبح)، یاسین1385 (۲۶-فروردين-۹۷, ۰۲:۵۴ عصر)، kooshan (۱۵-فروردين-۹۷, ۰۸:۰۰ صبح)، naser.c89 (۱۴-فروردين-۹۷, ۰۱:۳۲ عصر)، sasury444 (۵-فروردين-۹۷, ۱۱:۲۴ صبح)، shahab.dashti.2017@gmail.com (۶-اسفند-۹۶, ۰۲:۱۷ عصر)، پورآذری (۶-اسفند-۹۶, ۱۱:۲۹ صبح)، Karimi (۲۴-بهمن-۹۶, ۱۲:۰۴ صبح)، babaab (۱۶-بهمن-۹۶, ۰۲:۰۷ صبح)، Admin (۲۱-آذر-۹۶, ۰۷:۴۴ عصر)، buildingwithfrp (۲۱-آذر-۹۶, ۱۱:۰۸ صبح)، akbarpourabolfazl (۱۴-شهريور-۹۶, ۱۰:۴۰ صبح)، amirhoseinarvan1 (۲-شهريور-۹۶, ۰۷:۲۳ عصر)، mishdi (۲۳-مرداد-۹۶, ۰۸:۳۰ عصر)، alipour.sahar (۱۶-مرداد-۹۶, ۰۲:۵۳ عصر)، سید احمد (۸-مرداد-۹۶, ۰۱:۰۹ عصر)، saeeed (۸-تير-۹۶, ۰۷:۰۲ عصر)، yasin85 (۳۰-خرداد-۹۶, ۱۰:۵۶ صبح)، fanaie (۲۸-خرداد-۹۶, ۰۸:۵۲ صبح)، masoud1989nz (۱۸-فروردين-۹۶, ۱۲:۳۹ صبح)، MosiRashti (۲۴-آذر-۹۵, ۱۱:۰۲ صبح)، reflexive (۱۸-آذر-۹۵, ۰۷:۰۱ صبح)، مهدی بینایی (۳۰-آبان-۹۵, ۰۷:۳۶ عصر)، habib20 (۳۰-مهر-۹۵, ۰۵:۰۵ عصر)، parsley (۹-تير-۹۵, ۱۲:۵۸ صبح)، مگنوس کارلسن (۲۳-خرداد-۹۵, ۰۴:۲۳ عصر)، rasoul (۱۲-ارديبهشت-۹۵, ۱۲:۳۸ صبح)، maradona1986 (۱۰-ارديبهشت-۹۵, ۰۷:۲۷ عصر)، yekdoost1017 (۱-اسفند-۹۴, ۰۱:۱۳ عصر)، حمید22 (۲۳-بهمن-۹۴, ۱۰:۴۵ عصر)، Saat (۸-دي-۹۴, ۰۵:۴۲ عصر)، mor1354 (۸-دي-۹۴, ۰۹:۵۲ صبح)، robert (۱۳-آذر-۹۴, ۱۱:۵۰ عصر)، hamed212h (۲۲-آبان-۹۴, ۰۹:۰۷ عصر)، adra (۸-مهر-۹۴, ۰۱:۰۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان