انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

روحیه در شطرنج
زمان کنونی: ۳۰-فروردين-۰۳, ۱۱:۵۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsen987
آخرین ارسال: mohsen987
پاسخ ها 1
بازدید 8646

روحیه در شطرنج
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 12,030
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #1
روحیه در شطرنج
سلام
من میخوام امروز به شما یه جورایی روحیه شطرنجی بدم

بفرما:
1-همیشه این رو بدون که حریفت موقع شروع با تو یک اندازه مهره
2-حریف میخواد هر کی باشه تو بازیتو کن.
3-نگاه کن حریفت حرکت الکی میره
4-حریفت قربانی الکی نمیده .
5-به پات فکر نکن اگه حریفت قوی بود به برد فکر کن.

ببین افتاد؟77
نویسنده:محسن حاجیان
۲۵-آبان-۹۲ ۱۲:۵۷ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
35 کاربردرحال خواندن این موضوع:
parhizkar2000 (۲۱-فروردين-۰۲, ۰۲:۳۹ عصر)، Meraj shargh (۱۹-مرداد-۹۷, ۰۸:۳۶ صبح)، یاسین1385 (۱۸-خرداد-۹۷, ۰۸:۴۴ عصر)، Karimi (۲۴-بهمن-۹۶, ۱۲:۱۵ صبح)، mishdi (۲۳-مرداد-۹۶, ۰۸:۳۰ عصر)، yas.m (۲۶-فروردين-۹۶, ۱۱:۲۶ صبح)، saeedjavan (۲۹-آذر-۹۵, ۱۲:۴۵ صبح)، مگنوس کارلسن (۲۷-خرداد-۹۵, ۱۲:۲۲ عصر)، GhoGhnoos (۱۸-تير-۹۴, ۰۱:۱۶ صبح)، mery lady (۱۳-خرداد-۹۴, ۰۲:۱۸ عصر)، david_violaw (۱۷-آذر-۹۳, ۱۱:۰۹ صبح)، feryachmaz (۷-آبان-۹۳, ۰۴:۵۳ عصر)، Mr.Mahdi (۹-شهريور-۹۳, ۰۵:۰۷ عصر)، pasteur (۴-شهريور-۹۳, ۰۷:۵۴ صبح)، rook (۲۹-مرداد-۹۳, ۰۹:۳۰ عصر)، masomeh (۱۴-خرداد-۹۳, ۱۱:۳۲ عصر)، kabus22 (۵-خرداد-۹۳, ۰۳:۱۳ عصر)، nakhik (۱۹-ارديبهشت-۹۳, ۰۶:۲۱ عصر)، جواد اژدربناب (۲۷-فروردين-۹۳, ۰۶:۴۹ عصر)، molana158 (۲۰-فروردين-۹۳, ۱۲:۱۲ عصر)، houshang (۱۸-اسفند-۹۲, ۱۰:۵۴ صبح)، sahya2010 (۱۴-اسفند-۹۲, ۱۰:۴۰ صبح)، mm501 (۲۴-بهمن-۹۲, ۰۸:۵۶ عصر)، kOOrOsh92 (۵-دي-۹۲, ۰۹:۰۹ عصر)، ehsan (۲۲-آذر-۹۲, ۰۱:۰۰ عصر)، mmnir (۲۰-آذر-۹۲, ۰۲:۰۰ عصر)، aavvzz (۱۸-آذر-۹۲, ۰۷:۰۹ عصر)، شطرنج بازز (۱۶-آذر-۹۲, ۰۶:۳۲ عصر)، محمد رضا (۵-آذر-۹۲, ۰۱:۵۹ عصر)، ahmad (۳-آذر-۹۲, ۱۲:۱۳ صبح)، مهدی حسامی (۳۰-آبان-۹۲, ۰۹:۳۷ صبح)، kamranp (۲۵-آبان-۹۲, ۰۹:۳۳ عصر)، azizi (۲۵-آبان-۹۲, ۰۱:۱۷ عصر)، mohsen987 (۲۵-آبان-۹۲, ۰۱:۰۳ عصر)، Admin (۲۵-آبان-۹۲, ۰۱:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان