انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

↓فروشگاه شطرنج رستمی،بزرگترین فروشگاه شطرنج↓
ایران سی اف سی

دانلود فریتز 14 Deep Fritz
زمان کنونی: ۶-ارديبهشت-۹۷, ۱۱:۲۳ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Boby Fischer
پاسخ ها 13
بازدید 30472

دانلود فریتز 14 Deep Fritz
نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
Roy lopez
ریتينگ
دلنوشته من
سپاس ها : 6
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 11
مهارت: 2 / 97
تجربه: 47 / 100

ارسال: #11
RE: دانلود فریتز 14 Deep Fritz
سلام
فریتز 14 رو دانلود کردم فقط 3 تا مشکل خیلی عجیب پیش اومده! شطرنج 960 و Give Away کار نمیکنن پیغام میده Engine شناسایی نشد کاریش هم نمیشه کرد بعد موقع بعضی پوزیشون ها در شوت اوت خود بخود خارج میشه!!
۲۲-تير-۹۴ ۰۵:۴۷ صبح
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج
سپاس ها : 799
سپاس شده 916 بار در 441 ارسال

سطح: 30
اعتبار: 436 / 727
مهارت: 397 / 11,639
تجربه: 10 / 100

ارسال: #12
(۲۲-تير-۹۴ ۰۵:۴۷ صبح)Boby Fischer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فریتز 14 رو دانلود کردم فقط 3 تا مشکل خیلی عجیب پیش اومده! شطرنج 960 و Give Away کار نمیکنن پیغام میده Engine شناسایی نشد کاریش هم نمیشه کرد بعد موقع بعضی پوزیشون ها در شوت اوت خود بخود خارج میشه!!

سلام
ممکن به درستی برنامه نصب نشده باشد ولی به هرحال هرکدوم از انجین ها که به درستی کار نمیکنند میتوانید جداگانه دانلود و نصب کنید.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.
۲۲-تير-۹۴ ۰۷:۱۴ صبح
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Boby Fischer
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
Roy lopez
ریتينگ
دلنوشته من
سپاس ها : 6
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 11
مهارت: 2 / 97
تجربه: 47 / 100

ارسال: #13
چند بار تا الان نصب کردم ولی حل نشد احتمالا تا عوض کردن ویندوز تغییری نکنهSmiley44 انجین ها را روی نت گیر آوردم ولی نمیدونم کجا نصب کنم تا اجرا بشهSmiley23
۲۴-تير-۹۴ ۰۸:۳۹ صبح
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
50 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۹-اسفند-۹۴, ۱۰:۲۲ عصر)، mohammadi (۲۲-بهمن-۹۲, ۱۰:۲۶ عصر)، acmz411 (۲-اسفند-۹۲, ۱۰:۳۹ عصر)، salar (۲-ارديبهشت-۹۳, ۰۹:۱۱ عصر)، barcelona61 (۲۹-دي-۹۲, ۰۹:۵۰ صبح)، majid-a (۱۱-اسفند-۹۲, ۱۰:۵۷ عصر)، bfarzaneh (۲۰-آذر-۹۲, ۰۸:۱۹ عصر)، reza-torabi (۱۰-دي-۹۲, ۰۹:۴۰ صبح)، saeedjavan (۲-بهمن-۹۲, ۰۴:۰۶ عصر)، roushan (۵-دي-۹۲, ۱۱:۱۴ عصر)، deljavan (۵-آبان-۹۳, ۰۹:۵۸ صبح)، moh1384 (۲۵-فروردين-۹۴, ۱۲:۲۱ عصر)، soheil seiffori (۱۱-دي-۹۲, ۱۱:۴۲ صبح)، azizi (۲۰-فروردين-۹۴, ۰۱:۳۹ عصر)، poryan (۱۵-آذر-۹۲, ۱۱:۰۵ عصر)، منصوره یقینی (۳۰-آبان-۹۳, ۰۶:۰۰ عصر)، alistone (۱۰-فروردين-۹۴, ۰۶:۰۵ عصر)، h.froghi (۲۱-آذر-۹۲, ۱۱:۰۹ عصر)، joojemohandes (۲۳-دي-۹۳, ۰۲:۰۱ صبح)، nedabani (۱۰-تير-۹۳, ۰۶:۵۲ عصر)، silkchess (۲۳-فروردين-۹۳, ۱۱:۵۴ صبح)، meysam_ghalandari (۴-اسفند-۹۲, ۰۴:۲۸ عصر)، roozisat (۴-اسفند-۹۲, ۰۸:۱۱ عصر)، ms_zazo (۲۵-آذر-۹۳, ۰۹:۴۲ صبح)، iraj (۲۴-آذر-۹۲, ۱۲:۳۰ عصر)، سید محمد رجایی (۲۱-دي-۹۲, ۰۲:۰۶ عصر)، mohsen987 (۸-دي-۹۲, ۱۱:۲۳ صبح)، نیما رضوانی (۱۱-آذر-۹۴, ۰۲:۴۱ صبح)، Rioman (۲۴-اسفند-۹۲, ۰۵:۱۳ عصر)، kavir85 (۱۵-آبان-۹۳, ۱۰:۱۰ صبح)، mm501 (۲۵-دي-۹۲, ۱۰:۱۷ صبح)، kOOrOsh92 (۵-دي-۹۲, ۰۸:۰۱ عصر)، kamranp (۳۰-مرداد-۹۴, ۰۱:۵۶ صبح)، flexscan (۲۴-دي-۹۲, ۰۷:۳۴ عصر)، abiearam (۷-خرداد-۹۳, ۰۲:۵۹ صبح)، jalal_z (۹-دي-۹۲, ۰۱:۰۴ عصر)، mdhabib (۲۳-دي-۹۲, ۱۰:۴۸ صبح)، sahya2010 (۱۴-بهمن-۹۲, ۰۹:۵۶ عصر)، poonehpastur (۱۰-بهمن-۹۲, ۰۹:۲۰ عصر)، shabro (۱۸-دي-۹۲, ۱۲:۴۴ صبح)، حمید خدابنده لو (۱۳-مرداد-۹۳, ۰۸:۱۲ صبح)، kevin (۲-شهريور-۹۳, ۱۲:۱۰ عصر)، sadegh-2021 (۳۰-دي-۹۲, ۰۴:۱۳ عصر)، tavakolipourali (۱۴-اسفند-۹۲, ۰۷:۴۶ عصر)، marshaltc (۶-دي-۹۲, ۰۹:۵۷ عصر)، Karbar Novin (۱۴-شهريور-۹۳, ۱۰:۳۱ عصر)، meitham (۱۸-اسفند-۹۲, ۰۹:۴۴ عصر)، جوادی (۱-بهمن-۹۲, ۰۱:۲۴ عصر)، amingh300 (۲۰-بهمن-۹۳, ۱۰:۳۶ صبح)، dibazadeh (۶-اسفند-۹۲, ۰۱:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

راه های تماس با ما

irchess.ir [at] gmail [dot] com
@Kingofcheat
انجمن شطرنج ایران در تلگرام