انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

کامبوزیا: انصراف نمی‌دهم/ توانایی ریاست بر کمیته ملی المپیک را دارم
زمان کنونی: ۳۰-فروردين-۰۳, ۱۱:۱۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 1
بازدید 8230

کامبوزیا: انصراف نمی‌دهم/ توانایی ریاست بر کمیته ملی المپیک را دارم
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 479 / 26,343
تجربه: 47 / 100
سپاس ها 904
سپاس شده 1169 بار در 511 ارسال

ارسال: #1
news کامبوزیا: انصراف نمی‌دهم/ توانایی ریاست بر کمیته ملی المپیک را دارم

[تصویر:  14927.jpg]
رئیس فدراسیون شطرنج گفت: پیش از این اعلام کرده بودم که به نفع گودرزی و هاشمی‌طبا از انتخابات کمیته انصراف می‌دهم، اما به دلیل عدم حضور آنها، خودم تا آخرین لحظه می‌مانم
محمدجعفر کامبوزیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد انتخابات کمیته ملی المپیک و ثبت‌نام خودش برای احراز پست ریاست و خزانه‌داری اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در کمیته ملی المپیک بود تصمیم گرفتم در حوزه مدیریت و خزانه‌داری ثبت‌نام کنم.

وی در خصوص جلسات برخی از اعضا با روسای فدراسیون‌ها، ادامه داد: کاندیداها سعی می‌کنند به اجماع برسند و تعداد اعضا کمتر شود تا آرا شکسته نشود. من انتظار دارم اعضای مجمع با توجه به شایستگی‌ها و توانایی‌های افراد به آنها رای دهند.

رئیس فدراسیون شطرنج خاطرنشان کرد: وقتی کاندیدا شده‌ام یعنی برای خودم هم شانس قائل هستم. این توانایی را در خودم دیده‌ام که با توجه به سوابق و تجاربم بتوانم در کمیته ملی المپیک موفق باشم.

کامبوزیا اظهار داشت: پیش از این اعلام کرده بودم که اگر گودرزی، وزیر ورزش و هاشمی‌طبا حضور پیدا کنند انصراف خواهم داد، اما حالا با این شرایط تا آخرین لحظه در صحنه می‌مانم. متاسفانه هاشمی‌طبا با توجه به بداخلاقی‌هایی که صورت گرفت نتوانست حاضر شود.

وی گفت: افرادی که عضو مجمع هستند قطعاً صاحب فکر و اندیشه هستند و پس از ارزش‌گذاری روی افراد به آنها رای خواهند داد. برخی‌ از نامزدها این شانس را دارند که به دور دوم بروند، اما واقعیت این است که هنوز نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه کسی رئیس خواهد شد.
منبع:ircf
[font=Tahoma][/font]

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۲۹-دي-۹۲ ۰۳:۰۸ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
1 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲۹-دي-۹۲, ۰۳:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان